anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę usunąć negatywną ocenę kupującej?

cudbazarek136
#8 Zapaleniec#

Witam

Dostałem negatywa w związku ze sprzedażą nowej rzeczy (sprzedałem kilkanaście i wszystkie opinie ok.) Oryginalne pudełko, towar nowy  zapakowany u producenta, wysyłka INPOST

Ocenę dostałem po jednej gwiazdce i brak komentarza

Jak usunąć ten komentarz bo brak kontaktu z kupującą

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@cudbazarek136 Napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272 Jeżeli ocena narusza zasady Allegro, zostanie usunięta. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

bespoctawne - ależ perełka  😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Może allegrowiczka ma muchy w nosie, a wystawiając negatywa sobie trochę humor polepszyła. Ciesz się że mogłeś przyczynić się do jej radości.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

cudbazarek136 jeśli to ocena bez treści to szkoda Twoich nerwów i czasu . Popatrzysz  sobie na rodzynka przez najbliższy rok .

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

Nie usuniesz bo nie ma treści. Gdyby napisała że wszystko super, szok, urywa głowę itp. i pomyliła gwiazdki to masz jakąś podstawę (nikłą ale zawsze) że się pomyliła i Allegro to usunie. Jak nie ma treści tylko same gwiazdki to Allegro nic z tym nie zrobi i masz taki komentarz na rok. Pocieszenie - za rok zniknie 🙂

Możesz jedynie wysłać prośbę o usunięcie komentarza do tej osoby, która to wystawiła, i jeśli się zgodzi to go usunie.

oznacz moderatorów

PHUABIB2
#12 Orędownik#

A żeby to zrobić wejdź w zakładkę otrzymane oceny i tam masz taki przycisk poproś o usunięcie.

1.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie usuwają takich komentarzy, nie naruszają regulaminu Allegro, możesz tylko dogadać się z kupującym.

oznacz moderatorów