anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak nadać przesyłke dpd konto zwykłe allegro kurier dpd

MAMY ROZWIĄZANIE!
adriansam3
#8 Zapaleniec#

adriansam3_0-1625475172646.pngTo jest allegro kurier DPD, mam konto zwykłe jak nadać paczkę ? przez ich narzędzie DPD zarejestrować się podać dobrze email allegro kupca i tyle? I jeszcze dlaczego jest ze mogę maksymalnie 12,99 zł brutto a ja mam 15zł brutto ustawione w cenniku grozi mi jakaś kara czy jak? 😄 Pierwszy raz to robię..

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@adriansam3 przesyłkę nadasz z poziomu zakładki Zamówienia. Następnie przy wybranej transakcji ze statusem płatności "Zakończona" oraz metodą dostawy "Przesyłka kurierska", kliknij [Opcje]. Następnie wybierz [Nadaj paczkę kurierem]. Zapoznaj się z regulaminem furgonetka.pl i przejdź dalej. W formularzu nadania przesyłki wyświetlimy dane nadawcy i adresata, które uzupełnimy automatycznie na podstawie danych transakcji. Jeśli klient uzgodnił z Tobą dostawę pod inny adres, możesz zmienić adres. Następnie wybierz rodzaj, określ wymiary oraz wybierz przewoźnika i dogodny termin odbioru przesyłki przez kuriera. Na podstawie wprowadzonych przez Ciebie informacji wyświetlimy cenę usługi, którą opłacisz przelewem online po kliknięciu [Nadaj przesyłkę]. Płatność uregulujesz u operatora DotPay , który współpracuje z Furgonetka.pl. Po uregulowaniu płatności wydrukuj list przewozowy w zakładce [Lista nadanych przesyłek].
Cytowany przez Ciebie fragment artykułu dotyczy metody dostawy Allegro Kurier DPD, a w ofercie masz Kurier DPD, więc rozliczenie tej metody dostawy wygląda inaczej, niż w tym artykule

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Miatochomik
#7 Wielbiciel#

@la_nika  jeden z moich przedmiotów ma status płatność zakończona ale nie widzę jej w zakładce -zamowione. Nie wiem jak nadać inaczej paczkę.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Miatochomik, czy mogę Cię prosić o więcej informacji? Podaj, proszę, numer zamówienia. Przydatny będzie również zrzut ekranu obrazujący, co widzisz w zakładce Zamówienia. 🙂
 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów