anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to jest z tą prowizją??

SamotnyWilczek
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pytanie tak jak w temacie, jak to jest z tą prowizją i jak ona jest naliczana?? W kategorii, w której wystawiam oferty wynosi ona 8% jednak przy wystawianu kwota prowizji podana jest od-do. Dlaczego i od kiedy tak jest? Zawsze normalnie było naliczane 8% od sprzedaży, wszystko było jasno i przejrzyście, a teraz jest to loteria ile naliczą...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@SamotnyWilczek bo jak doliczysz prowizję od wysyłki a masz różne smart do 15 zł to będzie też przedział od do 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SamotnyWilczek
#7 Wielbiciel#

Czyli w tej kwocie podanej przy wystawianiu jest szacowna prowizja za sprzedaż + dopłata za wysyłkę? Myślałem że haracz za SMARTA doliczają w zależności od wartości zamówienia. Poza tym w rozliczeniu jest on osobną opłatą.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Celowo jest tak namieszane, to zrozumiale.

oznacz moderatorów

elemino
#11 Animator#

W kwocie podanej przy wystawianiu jest prowizja za sprzedaż + prowizja od przesyłki bez Smarta. Masz różne ceny przesyłek dlatego jest podany przedział. Opłata za Smarta jest osobno, nie jest tu uwzględniana bo wtedy klient nie płaci za przesyłkę - Ty płacisz w zależności od wartości zamówienia i rodzaju przesyłki.

oznacz moderatorów

SamotnyWilczek
#7 Wielbiciel#

Dzięki, taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje 😉 

oznacz moderatorów