anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uruchomić pakiet powitalny w centrum zniżek?

MAMY ROZWIĄZANIE!
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

Cześć nie mam pakietu powitalnego w centrum zniżek.

Założyłem konto firmowe na Allegro. Nie mam pakietu powitalnego, dlaczego tak jest. Może to być spowodowane tym, że firma formalnie startuje 1 maja i wtedy dostane pakiet? A może czegoś nie zrobiłem?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@StudioDreams Twoje konto nie jest jeszcze zweryfikowane jako firmowe, ponieważ potrzebne są dodatkowe dokumenty. W tym artykule znajdziesz informacje, że w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej konieczne jest jeszcze przedstawienie dokumentu potwierdzającego NIP; zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub wpisu do centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. 

Jeśli chodzi pakiet powitalny to po wypełnieniu formalności będziesz mógł go aktywować w Centrum Zniżek.

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje, musze jeszcze poczekać do 1 maja, aż formalnie firma wystartuje.

 

oznacz moderatorów
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

Da radę ktoś to dzisiaj zatwierdzić? Bo chce zgłosić produkt na Mega okazje. Do niedzieli jest termin.2134.png

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@StudioDreams Muszę Cię prosić o cierpliwość. Dokumenty zostaną zweryfikowane najszybciej jak to możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

dziękuje za informacje

 

oznacz moderatorów
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

Regon został zaakceptowany i dostałem emaila "Zaakceptowaliśmy Twoje dane do faktur".

Jednak nie mam pakietu powitalnego. Jeszcze musze coś przesłać?

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@StudioDreams benefity będą dostępne w ciągu dwóch dni roboczych od momentu uzyskania statusu Konta Firma. Możesz je odebrać i aktywować w Centrum Zniżek. Jeżeli chodzi o mega okazje, o której pisałeś wcześniej, aby zgłosić się do tej promocji powinieneś wejść w Moje Oferty i przy ofercie, którą chcesz zgłosić kliknąć "akcje", a następnie link kierujący do kampanii Mega okazje. Po otwarciu nowego okna powinieneś wpisać proponowaną cenę oferty i kliknąć “Zgłoś ofertę”.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje 🙂

oznacz moderatorów
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

Chciałem dodać ofertę do Mega okazji, jednak mam wszystkie akcje na szaro. Z czego to wynika?

14241.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@StudioDreams oj przepraszam, że wcześniej o tym nie napisałam, mogłam to połączyć, skoro jesteś nowym Sprzedającym na Allegro.
Wynika to z tego, że jednym z warunków uczestnictwa w tej promocji (w innych też, dlatego wszystkie sa wyszarzone) jest jakość sprzedaży przynajmniej na poziomie neutralny, ponieważ Ty jeszcze nie dokonałeś żadnej transakcji nie masz jakości sprzedaży na odpowiednim poziomie. Tutaj regulamin tej promocji (punkt 2d odnosi się właśnie do tego). Tutaj znajdziesz więcej informacji o jakości sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

Wystarczy jedna sprzedaż z pozytywną opinią?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@StudioDreams wybacz, że czekałeś na odpowiedź. Powodem, dla którego opcje dodania ofert do promocji nie były dostępne, był poziom jakości sprzedaży (brak danych). Jednak te dane są dostępne jeszcze zanim dokonasz pierwszej transakcji,  są wyliczane każdego dnia i pojawiają się w zakładce z jednodniowym opóźnieniem. Czyli w przypadku Twojego konta były dostępne 3 maja, co uniemożliwiło zgłoszenie do Mega Okazji w tej edycji. Będziesz mógł zgłosić swoje oferty w kolejnej edycji, która powinna odbyć się na początku czerwca.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem, dziękuje za odpowiedź.

oznacz moderatorów
7000obrotow
#7 Wielbiciel#

Cześć. Jeżeli konto zostało zarejestrowane 25.10.2021 a weryfikacja nastąpi pewnie około 5-10.11.2021 to od jakiego dnia rozpoczyna bieg okres pakietu powitalnego? Czy pakiet będzie dostępny do 25.10 do 30.11 czy od chwili weryfikacji konta (dajmy na to 10.11.2021) do 31.12.2021? Inaczej mówiąc o okresie ważności pakietu decyduje rejestracja konta czy jego weryfikacja jako firmowego?

oznacz moderatorów
Tortino
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry! Ja mam aktywowane konto, ale nadal  nie mam pakietu powitalnego w centrum zniżek. Minęło już 24 godziny a pakiet nie jest dosępny

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Tortino pakiet powitalny przyznajemy w ciągu dwóch dni roboczych, dlatego poproszę Cię jeszcze o cierpliwość 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Tortino
#8 Zapaleniec#

jest zweryfikowane! Najpierw weryfikacja przelewem, potem dla pewniaka jeszcze wyslałam opis krs 

oznacz moderatorów
Tortino
#8 Zapaleniec#

Konto jest już aktywne, a w centrum zniżek nadal niema pakietu powitalnego. Gdzie to mogę zgłosić? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Tortino Pakiet pojawia się po dwóch dniach od pełnej aktywności konta firma. NIP firmy musi być nowy, nigdy wcześniej niewykorzystywany na Allegro. Jeśli warunki są spełnione, zgłoś tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c1581428-a33f-4506-826f-720b60a920c0

oznacz moderatorów