anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić opcje licytacja + kup teraz

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:72980231
#8 Zapaleniec#

Chcę wystawić ps4 pro + gry za cenę na licytacji od 900 zł a kup teraz od 1300 zł ale nw jak to zrobić bo jak klikam licytacje to włącza się tylko licytacja a jak kup teraz to tylko kup teraz, a nigdzie nie widzę opcji licytacja z opcją kup teraz a z tego ( https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/abc-sprzedazy/kup-teraz-i-licytacja-na-czym-polegaja-te-f... ) jasno wynika że jest taka opcja
Zatem jak ją ustawić ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

A na jakim Allegro wystawiasz? AL nie ma takiej opcji.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot_2021-02-01 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png Ten opis, link który wstawiłeś dotyczy zwykłego Allegro, jak pisałem, możesz wystawić w taki sposób i wówczas masz dostępną opcję "licytacja +kup teraz".

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 A gdzie ty to pisałeś? 🙂

Pisałeś tylko, że na Al nie ma takiej opcji, powtórzyłeś mój post i dopiero teraz to piszesz 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:72980231 Na zwykłym Allegro ustawisz cenę minimalną w licytacji + cenę Kup teraz. Kup teraz znika przy złożeniu pierwszej oferty w licytacji. Na Allegro Lokalnie nie ustawisz licytacji + Kup teraz. Wystawiaj na zwykłym Allegro, klikasz "wystaw przedmiot", potem na dole po prawej kliknij link zaznaczony na zdjęciu;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów