anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć kampanię ADS

MAMY ROZWIĄZANIE!
Borek1992
#7 Wielbiciel#

Witam. Przez przypadek przy wystawianiu aukcji zaznaczyłem jakąś opcję reklamowania lub kampanii.
Teraz obciąża mi konto po 17,40 zł na miesiąc pomimo, że nie wystawiam żadnego przedmiotu. Chciałem to jakoś usunąć ale nie widzę, żebym miał cokolwiek włączone.
Mógłby ktoś pomóc?ADS.png

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
Borek1992
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Wygląda na to  że nie mam nic włączone. Zobaczę 26 litego czy nie obciąży mi konta. 

Screenshot_20220217-125231_Opera.jpg

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Borek1992 Cześć. Żeby wyłączyć kampanię ADS musisz wyłączysz swoje kampanie. W tym celu wejdź do panelu reklamowego, przejdź do swoich kampanii i przesuń suwak na "wył."

ko_alka_0-1645098319098.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sebol25
#8 Zapaleniec#

Dlaczego suwak kampani działa odwrotnie niż sugeruje opis nad nim? To znaczy kiedy klikam na wył pojawia się informacja o aktywacji programu, kiedy klikam na wł pojawia się informacja o dezaktywacji? Co to są za słowa status emisji, dla mnie ten program to jeden wielki wał, sprawa karna na policję i do organów typu uokik.  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Borek1992 sprawdziliśmy, że teraz kampania jest już wyłączona. Ostatnie wyświetlenia reklamy były 2 stycznia, natomiast okres rozliczeniowy trwa od 26 do 25 dnia kolejnego miesiąca. Dlatego ostatnie opłaty naliczyliśmy 27.01. 
Nie będzie już kolejnych naliczeń, ponieważ kamapnia jest wyłączona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Malgosia123usa
#7 Wielbiciel#

17 zl nie przezywaj mi naliczono 4,500 zl potem 11,500zl i znowu widzę 11,500 a nie mam nic konto zablokowane

uderzam do sadu o oszustwo!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
Borek1992
#7 Wielbiciel#

MM nadzieję, że się rozwiąże. Nie powinno być sytuacji, że ktoś przez przypadkowe kliknięcie straci dziesiątki tysięcy...

oznacz moderatorów
EnergiaZdrowiaPL
#8 Zapaleniec#

Od jakiegoś czasu pojawiła się usługa Ads na dole w edycji produktów, która wcześniej była w osobnym panelu pod linkiem  https://allegro.pl/ads/panel/campaigns dlatego zwracam uwagę, ze na stronie produktu wprowadzono możliwość popełnienia błędu poprzez wspinanie dowolnej kwoty na przykład w moim przypadku 21,50 bez przecinka, gdzie system przyjmuje to za 2150 zł i bez ograniczeń nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych dziennie co jest nielogiczne z kilku powodów takich jak:

- sugerowana jest kwota dziennej od 20 do 50 zł więc to jest luka w systemie, ze można wpisać setki razy większa kwotę, która jest podstępnym naciąganiem mimo, że takiej usługi nie chciałem i nie zamawiałem 

- podawane na stronie nad tą usługą Ads są ceny za promowanie w kwocie od 2,90 do 29 zł wiec dlaczego Ads nie jest ograniczone kwotowo do kilkudziesięciu złotych i pozwala na popełnianie błędów 

- dlaczego istniej możliwość wprowadzenia dolnej kwoty bez zasilania finansowego konta allegro, na którym nie ma pokrycia co ograniczyłoby błędy jeśli system wymagałby zapłaty kwoty powyżej 50 zł jak sugeruje informacja, więc jest to w tej chwili naciąganie i wyciągania pieniędzy bez świadomości klientów.     

- nie jestem jedynym poszkodowanym (Malgosia123usa #7 Wielbiciel#  ‎11-05-2022 20:30

17 zl nie przezywaj mi naliczono 4,500 zl potem 11,500zl i znowu widzę 11,500 a nie mam nic konto zablokowane uderzam do sadu o oszustwo !!!!!!!!!!!!! )

Natomiast wmawianie mi przez allegro, ze to nie jest błąd nie znajduje uzasadnienia, bo nie ma to praktycznej podstawy gdyż nigdy poza jednorazowym uruchomieniem usługi w 2016 r nikt z naszej firmy jako klienci allegro nie korzystaliśmy z tej usługi, o czym Wasza firma wie, bo widzi to w systemie. 

Allegro nie chce skorygowanie kwoty za usługę Ads z powodu i przyczyn wymienionych powyżej leżących po stronie luki w systemie poprzez możliwość pomyłek i możliwość wprowadzania niewiarygodnych kwot bez ograniczenia w stosunku do sprzedawanego towaru.  

Ponadto warto przyjrzeć konta Ads innych klientów ile płaci za usługę Ads, czy tez nieproporcjonalnie w stosunku do ceny produktu i kilkuset razy więcej niż wynosi cena sugerowana przez allegro. 

Nie ma co liczyć na odpowiedzialne podejście do tej sprawy jak na tak wielka firmę jak Allegro przystało, bo Zarząd firmy zajmującej się portalem allegro nie reaguje na pismo . 

 

Dlatego powinniśmy złożyć pozew odszkodowanie i nagłośnić w mediach aby cena akcji allegro spadła.  kontakt [edycja]

oznacz moderatorów
Sylwiasyla1993
#7 Wielbiciel#

Widze , ze allegro tez nalicza kwity za allegro ads. Czy mozesz napisac na mojego emaila czy sprawa zostala rozwiazana

Email: sylwia.wierciak199330@interia.pl

oznacz moderatorów
wojtek777l
#7 Wielbiciel#

Witam Niestety nie wiem, czy to przypadek, czy celowe działanie allegro. Ja nie przypominam sobie żadnego klikania, a naliczono mi ponad 300 zł za rzekomo włączona kampanię. Jeśli jest więcej takich osób to chyba jednak dziwny zbieg okoliczności, nieprawdaż? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wojtek777l Przykro mi, że tak uważasz. Nikt z Allegro nie może za Ciebie włączyć kampanii, musiałeś zrobić to samodzielnie.

Z udziału w kampanii możesz w każdej chwili zrezygnować: https://allegro.pl/ads/ 

ko_alka_0-1675356131556.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Sylwiasyla1993
#7 Wielbiciel#

Mi 600zl  naliczylo kwoty

oznacz moderatorów
SYLWIASZEWCZYK1
#8 Zapaleniec#

to jest naciąganie przez allegro , mam ten sam problem i widzę ,że nie tylko ja . Przy wystawianiu ofert w dziwny sposób nieświadomie włączamy kampanię ads . Gdy pisałam do allegro ,że całkowicie chcę to usunąć żeby do takich sytuacji nie dochodziło odpisali mi że nie ma takiej możliwości . Praktycznie co miesiąc naciągają mnie na prawie 200 zł . 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SYLWIASZEWCZYK1 nie możesz wyłączyć możliwości korzystania z Allegro Ads, ale możesz wyłączyć kampanie, wówczas żadne opłaty za Allegro Ads nie będą naliczane. Zrobisz to tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
SYLWIASZEWCZYK1
#8 Zapaleniec#

Skoro allegro wprowadziło aktywacje ads to czemu nie można jej dezaktywować całkowicie ,żeby nie dochodziło do przypadkowych włączeń kampani ??? dużo ludzi ma z tym problem !!!

oznacz moderatorów
EnergiaZdrowiaPL
#8 Zapaleniec#

Właśnie dlaczego nie dezaktywacji.

Czekam żeby założyć pozew zbiorowy poszkodowanych

W załaczeniu kwota jaka chcą żeby było mozna wpisac. To jest lichwiarstwo. Zrzut ekranu 2023-05-17 172522.pngZrzut ekranu 2023-05-17 173413.png 

oznacz moderatorów
DTcentrako
#2 Obserwator#

Czy allegro lubi znów zapłacić za swój egoizm i naciaganie swoich klientów za naliczaną usługę Ads https://www.tvp.info/65361632/allegro-zaplaci-kare-za-co-chodzi-miedzy-innymi-o-usluge-smart-prezes-...

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Oj tak. Wyskakuje to od czasu do czasu przy wystawianiu aukcji. Schowane miedzy opcjami, które w każdej aukcji się zaznacza automatycznie, bez większego myślenia jak: wybór cennika, województwo, ponowne wystawienie itp. Parę o mało z rozpędu nie klikłam.

oznacz moderatorów
profimarket
#7 Wielbiciel#

Witam

Jak w edycji odfajkowac Google Ads z akcji Allegro Ads?

oznacz moderatorów