anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć opcję "Nowość"? Zbyt wysokie opłaty w stosunku do sprzedaży.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bioh2o
#7 Wielbiciel#

Witam.

Skorzystałem z super oferty Allegro oznaczając swoje produkty jako nowość. Mam produkty, które jeszcze się nie sprzedają, a koszy doliczane są każdego dnia powodując dużą stratę. Nigdzie nie mogę wyłączyć tej opcji. Co mogę zrobić w takim przypadku, aby nie pogłębiać straty?

Pozdrawiam

Artur

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bioh2o umowa zawierana jest na 30 dni. Oznaczenie wyłączy się automatycznie po tym czasie lub zniknie jeśli towar zostanie wyprzedany, nie wyłączamy takiego oznaczenia wcześniej, ponieważ byłoby to niezgodne z Regulaminem.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Bioh2o
#7 Wielbiciel#

Czy w takim przypadku pomoże zamknięcie aukcji?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bioh2o nie możesz zakończyć oferty wcześniej, jest to napisane w regulaminie. Możesz skontaktować się z nami korzystając z tego formularza, jednak decyzja o wcześniejszym wyłączeniu promocji może być odmowna, ponieważ regulamin dość jasno to określa, ale zawsze warto spróbować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Bioh2o
#7 Wielbiciel#

Z drugiej strony patrząc, że brak jest przychodów, a koszty się cały czas generują, to nawet z czystej przyzwoitości powinniście umożliwić wcześniejsze zakończenie promowania. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bioh2o rozumiem, napisz do nas proszę korzystając z linka, który podesłałam i opisz swoją sprawę, połączy Cię z osobą, która zajmuje się Strefą Okazji, więc jeśli będzie mogła Ci pomóc, to na pewno chętnie to zrobi. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Bioh2o
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#

@Bioh2o W niektórych przypadkach Allegro może wyłączyć promowanie przed terminem określonym w umowie. Napisz, poproś o to i prośbę uzasadnij; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=0b6a5987-d763-4373-9f9e-145bafafc022 

oznacz moderatorów
Bioh2o
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za podpowiedź.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

Czy udało się zakończyć wcześniej te oferty?

Dziś na nowym koncie zgłosiłem pochopnie za dużo ofert...

Później podliczyłem koszty i jestem załamany. Nawet nie chcę myśleć co powie szef...

oznacz moderatorów