anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wypłacić środki ze sprzedaży na Allegro?

Client:101164698
#1 Nowicjusz#

Kilka miesięcy temu sprzedałem książki i nie  mam ani książek ani pieniędzy....... nie mogę wypłacić pieniędzy. Ze sprzedaniem nie było problemu - teraz kombinują, robią problemy, chcą ksero dowodu, potwierdzanie danych itd.

Sprzedaję również na **piiip** i tam nie ma czegoś takiego  - sprzedajesz i po krótkim czasie , gdy odbiorca potwierdzi że wszystko jest ok, masz pieniądze na koncie

Nic już tutaj nie sprzedam.  Allegro to złodzieje, przywłaszczyli sobie moje pieniądze !!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101164698 Cześć. Czy aktywowałeś wypłaty w zakładce Ustawienia wypłat?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka myślę że powinniście pomyśleć o łatwiejszej drodze sprzedaży dla osób które raz na kilka lat sprzedają, w tym przypadku allegro jest za bardzo czasochłonne, aktywacje, skany, konta i to jak widzicie zniechęca wielu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Do weryfikacji PayU nie są potrzebne skany dowodu - wystarczy przelew weryfikacyjny i jeśli dane się zgadzają, to po 3 dniach wypłaty są aktywne. Trudno mi powiedzieć, co zadziało się w tym przypadku 😞 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka ja pisze ogólnie, ktoś kto na bieżąco i bez przerwy aktywnie działa na allegro to powoli dokonuje zmian i się przyzwyczaja do Waszego coraz bardziej skomplikowanego systemu, ale wielu jak czytamy na forum po sprzedaży nie za bardzo wie jak to dział, gdzie kasa, jak wypłacić, jak nadać itp. co przekłada się wyłudzenia przez oszustów danych do kont i podsyłanie podrobionych maili 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów