anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać wiadomość do kupującego?

skytrick_tools
#1 Nowicjusz#

Musiałam zmienić formę dostawy niż tę, która wybrał kupujący ze względu na gabaryt przesyłki. Czy mogę z allegro wysłać do niego wiadomość informującą o zmianie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@skytrick_tools, z kupującym możesz skontaktować się poprzez Centrum wiadomości - w zakładce Moje konto. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym artykule.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

skytrick_tools
#1 Nowicjusz#

dziękuję! mam numer klienta, jak mogę znaleźć nick, który jest wymagany w Centrum wiadomości?

oznacz moderatorów

kaczorek1234
#8 Zapaleniec#

znalezenie loginu kupującego graniczy z cudem.  przy wiekszej sprzedaży korzystanie z platformy powinno byc intuicyjne a nie by cos zwrócic napisac trzeba szukać pomocy na forach 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kaczorek1234 login kupującego masz w e-maili po sprzedażowym 

oznacz moderatorów

kaczorek1234
#8 Zapaleniec#

nie wpadłbym na to że trzeba uzyć maila a nie w portalu. ponadto nadal nie wiem gdzie ten login bo mam Kupujący Client: 762007xxxx    kupił od Ciebie przedmiot. jak dałem ta nazwę a także cyfry to mi nie znalazło

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@skytrick_tools Spróbuj też odpowiedzieć na maila od Allegro z powiadomieniem o sprzedanym przedmiocie, odpowiedź powinna trafić do kupującego.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

skytrick_tools moje zdanie - najlepiej podejmij kontakt telefoniczny , klienci rzadko lub wręcz wcale nie zaglądają do skrzynki e- mail .

oznacz moderatorów