anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić wpłatę kupującemu przez allegro PayU bez środków na koncie.

klocko-mania
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

chcę zwrócić wpłatę kupującemu (odesłał towar) przez PayU (żeby otrzymać zwrot prowizji), lecz na tą chwilę nie mam wystarczających środków na koncie allegro. Czy istnieje możliwość doładowanie ww. konta w celu zwrotu przez allegro? Dane do tradycyjnego przelewu mam.

Z poważaniem

Bartosz Balawender

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

z  pustego i Salomon nie naleje , zaczekaj aż wpłynie wystarczająca ilość środków 

oznacz moderatorów

klocko-mania
#7 Wielbiciel#

to rozumiem, ale jak na złość wszyscy teraz wpłacają przez Przelewy 24, chodziło mi bardziej o to czy jest możliwość doładowania tego konta allegro finanse.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@klocko-mania nie ma takiej możliwości 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@klocko-mania nie ma takiej możliwości choć myślą nad tym, czekaj jak ktoś zapłaci przez payu na zwrot kasy masz 14 dni więc może akurat, lub przelew i potem odwołanie się bo odrzucą wniosek 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

klocko-mania
#7 Wielbiciel#

dziękuję.

oznacz moderatorów

Nanami_pl
#7 Wielbiciel#

Też mam ten sam problem i tutaj trafiłam. To skoro nie mogę zwrócić, bo nie mam środków (i nie będę mieć) to jak mam anulować zwrot tej wypłaty?...

Bo okej, wykonam przelew na konto bezpośrednio do klienta, już pal licho że pewnie prowizji przez to nie oddadzą, ale ten przelew będzie sobie wisiał i jak przypadkiem będę mieć takie środki, to mi drugi raz do tego klienta odeśle? No bez jaj.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Nanami_pl Sam się anuluje po 24 godzinach od zlecenia (jeśli w tym czasie nie wpłyną na Twoje konto w allegro finanse żadne środki za sprzedaż).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Nanami_pl
#7 Wielbiciel#

Ufff to chociaż tyle... ale bez sensu ta opcja.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ znowu 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

dgatallegro
#2 Obserwator#

Witam,

 

ma podobną sytuację. Tyle, że chciałem zwrócić wpłatę przez Przelewy24. Przed świętami już nic nie sprzedaję, a klient zwrócił produkt. Czy allegro przewiduje opcję doładowania konta Przelewy24 na potrzeby zwrotów?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dgatallegro Zapewne przewiduje, na razie musisz oddać, przelewem na konto kupującego.

oznacz moderatorów