anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaka wysokość opłat codziennych w strefie okazji dla wielowariantowej oferty?

mozanoPL
#9 Pomysłodawca#

Witam

Mam pytanie odnośnie opłat w strefie okazji. Na webinarze były informacje odnośnie opłat codziennych. I tu pojawia się moje pytanie, które ma na celu upewnienie się w kwestii ofert wielowariantowych.

 

W przypadku oznaczenia obniżki ceny mamy opłatę dzienną 1 zł brutto dla oferty lub 10 groszy za każdy wariant jeśli to oferta wielowariantowa czy jest to 1 zł plus 10 groszy za każdy wariant

 

Na przykładzie:
Mam żelazko w 3 kolorach w wielowariancie. Jedną z ofert chcę oznaczyć oznaczeniem obniżki ceny. Ile wynosi opłata dzienna w takiej sytuacji ? 

 

1 zł brutto bo chce wyróżnić jedną ofertę?

1,30 brutto bo mamy ofertę i 3 warianty do wyboru?

30 groszy brutto bo opłata wynosi 10 groszy za każdy wariant?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mozanoPL
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mozanoPL bardzo przepraszam, że tak długo czekasz na odpowiedź. Wydaje mi się, że w tej sytuacji, ponieważ wyróżniasz tylko jedną ofertę opłata wyniesie 1 zł brutto, ale dla pewności konsultuję to zespołem Strefy okazji. Poproszę Cię jeszcze o chwilę cierpliwości, gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę z nią tutaj. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mozanoPL wracam z potwierdzeniem. Tak jak przypuszczałam opłata w tym przypadku wyniesie 1 zł brutto 😊 Gdybyś wyróżnił dwie oferty w ramach tego wariantu naliczylibyśmy 2x 0,10 zł.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów