anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie firmy kurierskie polecacie?

TradeMotionPL
#8 Zapaleniec#

Witam,

Chciałbym poruszyć problem firmy kurierskiej inPost. Ostatnie miesiące kojarzą mi się z ciągłymi awariami systemu oraz z przerwami technicznymi. Na 10 reklamacji 10 zostało odrzuconych nawet, gdy klient odebrał z paczkomatu... samą kartkę z etykietą nadawczą - tak takie sytuacje mają miejsce. Do tego polecam wczytać się w zestawienia bo lubią sobie naliczać dodatkowe koszty za niestandardową paczkę. W ostatnim czasie już rownież nie uzyskamy materiałów operacyjnych w ramach współpracy ale można kupić np. koperty tekturowe za 20gr. netto. Ogólnie jestem już tak bardzo niezadowolony z inpostu, że chciałbym spróbować innej spedycji. Co polecacie ? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mammamiamarket
#1 Nowicjusz#

Wbrew opiniom, jesteśmy bardzo zadowoleni z DPD, nie zdarzyła się im jeszcze wpadka, a np. z FedEx szybko się pożegnaliśmy - kurierzy nie podjeżdżali, paczki szły 2 dni itd.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Korzystam z GLS nie wiem jak u innych ale mnie jeszcze nie zawiedli przynajmniej nic nie zgubili.

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

Co do InPost - masz rację, ostatnimi czasy wieczne awarie utudniają pracę, co się odbija na komentarzach - ale oni mają to w d..... - byle kasa się zgadzała.
Materiały darmowe, teraz trzeba płacić - słabe podejście do klienta i podpisanych umów.
Naliczanie niestandardów zdarza się, ale i DPD i Fedex nie są święci - Fedex i DPD to notorycznie - ktoś ma na sortowni uraz do ludzi 😕
Reklamacje zawsze są odrzucane - bo w/g nich paczka była niezabezpieczona w odpowiedni sposób - nawet jak byś zawinął w pierzynę to wymyślą coś innego byle nie wypłacić.
Nie ma złotego środka i normalnej firmy spedycyjnej - każdy ma swoje za uszami.

oznacz moderatorów