anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakim cudem inpost nalicza mi opłaty dodatkowe za zmianę gabarytu?

ario872
#10 Popularyzator#

Allegro powiedzcie mi dlaczego wasz przewoźnik, z którym macie umowe nalicza mi dodatkowe opłaty za zmianę gabarytu? Kiedy ja wszystkie paczki sam daje do paczkomatu. To u mnie się mieści a u nich nie XD?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ares_
#14 Krzewiciel#

@ario872 Może zmieniają gabaryt na mniejszy? Jeżeli paczkę która może się zmieścić w gabarycie A nadajesz jako B to też naliczą opłatę.

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@ario872 

Dopłata za weryfikację paczki przy zmianie gabarytu jest naliczana gdy zostanie zweryfikowana niezgodność deklaracji gabarytu z rzeczywistym wymiarem. Opłata może zostać naliczona na każdym etapie procesowania paczki.

Jeśli Nadawca uważa, że dopłaty zostały naliczone niezasadnie, ma prawo do złożenia reklamacji. Będzie to wyjaśniane w oficjalnym postępowaniu reklamacyjnym. Reklamację można złożyć przez formularz reklamacyjny: https://inpost.pl/kontakt/zloz-reklamacje

Reklamacje rozpatrywane są w terminie 30 dni kalendarzowych. Odpowiedź z wynikiem zostanie wysłana drogą elektroniczną na adres email podany w formularzu reklamacyjnym.

oznacz moderatorów

chili24_pl
#7 Wielbiciel#

I to działa też kiedy faktyczny gabaryt jest mniejszy od zadeklarowanego? To straszne robienie pod górkę...

oznacz moderatorów