anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy skończy mi się blokada sprzedaży?

XeroDrukTukan
#8 Zapaleniec#

Została mi zablokowana sprzedaż. Powodem, zakupy zrobiła u mnie rodzina, ojciec i brat że swoich kont allegro. Żebym wiedział że nie wolno tak zrobić to by do tego nie doszło. Nie wystawili mi lajków ani wychwalających opinii...  Faktem jest że i u ojca i brata telewizory wiszą na ścianach😁.

A teraz na poważnie, co mam zrobić aby mi zdjęli tą blokadę, kiedy to się stanie? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

DrapexPL
#12 Orędownik#

Chcesz nam wmówić, tzn.: powiedzieć, że sprzedałeś rodzinie na allegro przedmioty tylko dlatego, że nie chciałeś więcej zarobić i wolałeś podzielić się z Allegro pieniędzmi?

oznacz moderatorów

XeroDrukTukan
#8 Zapaleniec#

Nie, kupili u mnie na farta, pierwsi klienci na pomyślne rozpoczęcie sprzedaży telewizorów na allegro

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@XeroDrukTukan odpowiedzi na to pytanie, może udzielić tylko Dział bezpieczeństwa, dlatego bardzo proszę odpisz na naszą wiadomość w sprawie nr 28277504 i wyjaśnij sytuację 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

XeroDrukTukan
#8 Zapaleniec#

Odpowiedź sprawie nr 28277504.

Mam zablokowaną sprzedaż, nie mogę wystawiać nowych aukcji. 

Według Państwa informacji z powodu sprzedaży rodzinie poprzez allegro. 

Jestem zaskoczony, ale też przyznaję nie zaznajomiłem się z regulaminem w tej kwestii. 

Telewizory faktycznie i fizycznie sprzedane, jak każdemu innemu klientowi. Nie wiem czy mam załączyć zdjęcie z mieszkania ojca i brata z zamontowanymi telewizorami żeby to udokumentować? 

Zakupu dokonali u mnie na tzw farta, zacząłem właśnie sprzedaż na allegro tanimi telewizorami. Chcieli mi sprawić przez to przyjemność a stało się inaczej. Rozumiem jednak że regulamin to regulamin. Więcej sie to nie powtórzy. 

Proszę zatem o odblokowanie konta jak i kont kupujących, bo im też założono blokady. 

Bardzo proszę o pilną informację zwrotną. Nie będę przecież jak jakiś oszust, kombinator zakładał nowego konta na inne osoby, nie uważam abym zrobił coś aż tak złego na taką karę. O żadne zwroty prowizji nie występowałem ani nie uzyskałem jakiś pochwalnych opinii po tych zakupach. 

XeroDrukTukan

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@XeroDrukTukan polecam wizytę u prawnika. Co najmniej dziwna sytuacja, że allegro regulaminowo zabrania twojej rodzinie robić zakupy u ciebie. Ten zapis raczej nie jest zgodny z prawem. Swoją drogą ciekawe co na taki zapis w regulaminie powiedziałby UOKiK? Przecież to jawna dyskryminacja konsumentów. 😁

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A po jaki grzyb sprzedawać coś rodzinie przez portal gdzie są naliczane prowizje . To że nie wystawili Ci opinii to jest jeszcze bardziej podejrzane dla portalu a może jeszcze przypadkiem płacili poza allegro a Ty złożyłeś wniosek o zwrot prowizji (oby nie ).

oznacz moderatorów

XeroDrukTukan
#8 Zapaleniec#

Nie, o żaden zwrot prowizji nie występowałem i nie zamierzam. Telewizory sprzedane fizycznie na prawdę. Chcieli mi zrobić przyjemność i na farta na rozpoczęcie sprzedaży na allegro dokonali zakupu... 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Musisz teraz przekonać ten cały DB do twojej wersji ,wskazać im że transakcja nie była ustawiana a prowizja od sprzedaży oddana allegro .Jeśli to będzie rozpatrywał człowiek a nie jakiś automat to powinni Ci to konto odblokować i dać zarabiać Tobie jak i też sobie z prowizji od sprzedawanych przez Ciebie produktów.

oznacz moderatorów