anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

klient kupił ode mnie 2 razy ten sam towar. Moja prośba o zwrot prowizji za jedną została odrzucona

Virgo_gk
#7 Wielbiciel#

klient kupił ode mnie 2 razy ten sam towar tego samego dnia. Moja prośba o zwrot prowizji za jedną została odrzucona przez serwis allegro, gdyż klient, zgodnie z prawdą, potwierdził zakup towaru.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

Napisz odwołanie i wyjaśnij sytuację zwrócą 

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=0126451f-0b75-4c32-acb4-1f0e29f30260 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Virgo_gk
#7 Wielbiciel#

dzięki

oznacz moderatorów

MarcinWolff
#7 Wielbiciel#

Ja nie otrzymałem zwrotu prowizji nawet kiedy kupujący zwrócił mają numer zwrotu oraz wysłałem im potwierdzenie zwrotu srodków kupującemu. Na zwykłym koncie. Po prostu po wysłaniu potwierdzenia przestali się odzywać.Po wystawieniu tego samego telefonu pobrali prowizję drugi raz i trzeci za to że była promowana a ja opłaciłem na jeden dzień i oni automatycznie przedłużyli na następny o czym nie informowali.

W momencie wystawiania jest jak byk 2 opcje na 10dni 19zł i na 1 za 2,90zł.

Tak samo jak robisz zmiany w ofercie i gdy masz zaznaczone promowanie to jak zrobisz np. 5 zmian w ciagu godziny to za każdą zmianę liczą ci 2,90 co jest złodziejstwem i oszustwem.

oznacz moderatorów

Virgo_gk
#7 Wielbiciel#

Po wyjaśnieniu w tymże formularzu, co mi inny user tu podesłał, już mi nadwyżkę oddali...

oznacz moderatorów