anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient nie odbiera paczki za pobraniem

Janosik1x1x
#7 Wielbiciel#

Klient nie odbiera paczki za pobranie. Allegro nie chce udostępnić danych teleadresowych klienta, które są potrzebne do wysłania przedsądowego wezwania do zapłaty. Co dalej?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Udostępnią ale na wniosek Policji ,sam danych nie dostaniesz . Najlepiej nie udostępniać kłopotliwych form dostawy - za pobraniem oraz odbiorów osobistych.

oznacz moderatorów

Janosik1x1x
#7 Wielbiciel#

tu policja nie ma nic do rzeczy, tylko przedsądowe wezwanie do zapłaty, a później e-sąd. Ale do tego trzeba danych teleadresowych kupującego które **piiip** nie chce udostępnić

oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

"danych teleadresowych" - a nie wiesz, gdzie paczkę wysłałeś?

Dane "teleadresowe" masz w zamówieniu widoczne... chyba, ze nie chodzi o "dane teleadresowe"...

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dane teleadresowe masz dostępne w zamówieniu. Generalnie - to Twoja strata. Ja mam tak raz na 2 miesiące. Odpowiedź ostatniego klienta - "nie  odebrałem przesyłki i nie mam zamiaru ponosić z tego powodu żadnych kosztów". Okazuje się, że towar zamawiał ojciec użytkownika, korzystając z jego konta i nie odebrał przesyłki. Użytkownik konta stwierdził, że to nie jego sprawa.

W/g mnie - serwis Allegro powinien zablokować takiemu użytkownikowi konto. 

Dane teleadresowe masz dostępne w zamówieniu. Generalnie - to Twoja strata. Ja mam tak raz na 2 miesiące. Odpowiedź ostatniego klienta - "nie odebrałem przesyłki i nie mam zamiaru ponosić z tego powodu żadnych kosztów". Okazuje się, że towar zamawiał ojciec użytkownika, korzystając z jego konta i nie odebrał przesyłki. Użytkownik konta stwierdził, że to nie jego sprawa.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów