anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient wybrał Inpost, a jest tuż obok. Czy mogę mu dostarczyć towar własnymi siłami?

Nikolas23
#2 Obserwator#

Czy muszę zwrócić koszty transportu jeśli stosuję inną metodę transportu?

Co z dowodem dostawy? Czy Allegro uzna że dostawa się nie odbyła jeśli nie wykorzystam etykiet transportowych?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

RED
#21 Demiurg#

a jak go zarazisz?

i nie będzie miał możliwości darmowego zwrotu - przedrepczesz po zwrot?

twoja dostawa też może kosztować 8.99zł

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Nikolas23 a zakup ze smartem czy bez? nie masz opcji odbioru osobistego? Bo możesz dostarczyć sam w ramach odbioru osobistego, to chyba nie jest zabronione? Jeśli klient już zamówił i zapłacił to raczej trzeba by anulować i jeszcze raz zamówić z inną formą dostawy.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Nikolas23
#2 Obserwator#

z opłatą na Kurier. mam odbiór osobisty, ale nie widział że jesteśmy z tej samej dzielnicy.

aż żal żeby czekał dodatkowy dzień za pilną przesyłką

 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Nikolas23 Anulować sprzedaż przez kupującego i jeszcze raz dokonać zakupu  inną formą dostawy. To chyba najprostsze rozwiązanie o ile obie strony się dogadają.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Nikolas23 systemy Allegro uznają przesyłkę za niedostarczoną. Jeżeli zależy Ci na jakości sprzedaży, to wyślij tak jak było opłacone. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Nikolas23 to bardzo miłe, że chcesz, aby Kupujący jak najszybciej otrzymał przesyłkę! Najlepiej będzie skontaktować się z Kupującym i jemu zostawić decyzję. Jeżeli będzie wolał odbiór osobisty to proponuję, żeby anulował zamówienie i kupując ponownie, zaznaczył jako metodę dostawy: odbiór osobisty. W tej chwili Kupujący może w niektórych przypadkach edytować dane dostawy (adres lub numer telefonu), a nie samą jej metodę, ale przekaże, że taka opcja również byłaby przydatna.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

Nikolas23 Mój przypadek: klient wybrał wysyłke lecz zależało mu na czasie wiec w związku z tym ze było niedaleko (ok 10km) wieczorem zadzwoniłem i zawiozłem mu zamówienie aby je dostał jak najwcześniej. W zamian za to potem dostałem obniżona ocene : koszt wysyłki z adnotacją " sprzedajacy nie zwrócił kosztów wysyłki których nie poniósł" . Troche przykro że klient nie zauważył że auta póki co nie jeżdzą na powietrze. To mnie nauczyło i teraz nawet jeśli kupuje ktos mieszkający 100 metrów ode mni i wybiera wysyłke to ja wysyłam paczke. Przekonałem sie że nadgorliwość szkodzi.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Nikolas23 a co za darmo będziesz to wiózł ( czas, koszt paliwa, amortyzacja samochodu ) 

Brak dowodu dostawy, spadną Ci statystyki, klient powie że nie dostał itp. 😞

Szczerze nadaj jak zamówił i zapomnij 😄

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów