anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient wybrał paczkomaty, ale pisze że chce kuriera

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Klient wybrał paczkomaty, ale pisze w wiadomości, że chce kuriera. Czyli już automatycznie nie zamówię mu poprzez allegro? Przynajmniej ja nie potrafię tego zmienić.

 

I wtedy też nici z opłaty allegro za smart, będę musiał pokryć całość?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
krejzole
#14 Krzewiciel#

Niech zrobi odstąpienie od umowy i kupi ponownie wybierając odpowiadającą mu formę transportu.

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Dziękuję

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy Jeżeli chce dopłacić to owszem, jeżeli nie to niech anuluje, albo zrobi zwrot.

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Dziękuję za podpowiedź.

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@Wilczekstepowy  

1) może odstąpić od umowy i poprawnie wybrać sposób wysyłki

lub

2) może Ci dopłacić do ceny wysyłki kurierskiej i mailowo podac adres dostawy. Lecz wówczas nie nadasz poprzez allegro. Musisz nadać ręcznie przez pośrenika ( Furgonetka, Sentit) i potem ręcznie skopiować numer nadania do transakcji aby Ci nie poleciały statystyki wysyłki

lub jesli dogadasz sie z klientem:

3) klient podaje mailowo dane dostawy , Ty nadajesz przez pośrednika jak wyżej i robisz pobranie na kwotę która ma Ci klient dopłacić ( oczywiście przesyłka pobraniowa jest droższa od opłaconej) potem wklejasz numer przesyłki w allegro

Ja innych metod nie znam

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Dziękuję. Choć oczywiście po cichu liczyłem, że jest tam jakaś opcja ukryta przede mną. 😉

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy @_Likos_ 

jak to się ma do przewidzianego w ustawie konsumenckiej prawa zmiany adresu wysyłki?

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@RED  zmiana adresu to nie to samo co zmiana sposobu wysyłki . W tym przypadku klient zmienił metode dostawy nie adres

Poza tym to prawo jest dla ludzi a nie ludzi a nie ludzie dla prawa

oznacz moderatorów