anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient wybrał SMARTA a ja wysyłam mu generując własną etykietę

k-jakubiec
#8 Zapaleniec#

Cześć, mam pytanie z nieco tych bardziej "szemranych" 😄 Czy klient kupując coś, bierze SMART-a, a ja mu np generuje własną etykietę na podstawie umowy z inpostem? Albo wybiera kuriera SMART a ja mu wysyłam swoim kurierem? Ja wiem że klienta to nie obchodzi, ale jak na to patrzy allegro? W teorii jest użyty SMART i powinna zostać wydrukowana etykieta od nich, w praktyce ja jej nawet nie chce generować. A zależy mi na tym żeby opcja SMART była, bo takie aukcje nie oszukujmy się, ale dużo lepiej wyglądają wśród pozostałych.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Paint_Box
#12 Orędownik#

W takiej sytuacji klient nie zapłaci za dostawę, a Ty pokryjesz koszt wysyłki.

oznacz moderatorów

k-jakubiec
#8 Zapaleniec#

Chodzi bardziej mi o to, czy Allegro się nie obrazi czasem 😜

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@k-jakubiec  myśle że jeśłi klient bedzie dobrze obsłużony to allegro sie nie obrazi 🙂

Tylko tak z ciekawości : po co to robisz??? jesli to nie tajemnica. Po co kazdego zamówienia dokładasz kilkanascie zotych za wysyłke???

Może za głupi jestem ale ni w ząb nie rozumiem 😞

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@k-jakubiec Zmieniasz umowę która jest prawnie wiążąca Ciebie jak i kupującego oraz pośredników biorących udział w umowie. W porozumieniu nic się nie dzieje, Jeśli sam decydujesz zmienić warunki umowy zawartej, to narażasz się na jej zerwanie i poniesienie konsekwencji z tego tytułu przez drugą stronę umowy.

Wszystko zależy od okoliczności, szczególnie jeśli kupujący musi wszystko udokumentować aby się rozliczyć np ze zleceniodawcą

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów