anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient zostawił paczki w paczokmacie

bytomlicytacje
#7 Wielbiciel#

Witam kupujacy wygrał 7 licytacji z czego 2 od razu anulował za 5 zapłacił 5x10 plus wysyłka 5x8.99 razem połączone w zamówieniu jak jedno zamówienie  z czego klijent odebrał 2 paczki a 3 zostawił w paczkomacie. Te 3 paczki wróciły do mnie . od momentu zakupu mineło 16 dni i klijent upomniał się kiedy otrzyma zwrot pieniędzy . Co ma teraz z geniuszem zrobic dodam ze sprzedaz z konta firmowego

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Żeby mieć spokój zwrócić, możesz oczywiście "walczyć', 😁

oznacz moderatorów

wacladan
#8 Zapaleniec#

Kupujący (konsument) w większości przypadków ma prawo do odstąpienia od zakupu dokonanego u przedsiębiorcy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu odebrania towaru. ... Prawo do odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro przysługuje zarówno w przypadku zakupu w opcji Kup teraz, jak i w drodze licytacji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dokładnie to 14 dni na zgłoszenie od chwili odebrania i 14 dni na odesłanie.😁

oznacz moderatorów

bytomlicytacje
#7 Wielbiciel#

Tylkoże on nie odebrał tak jak napisałem od momentu zamówienia minęło 16 dni i dopiero w 16 dniu dostałem wiadomość " o treści " kiedy dostane kasę " bez żadnego zgłoszenia zwrotu poprzez allegro czy jakiej kolwiek informacji jeżeli chodzi o zwrot wpłaty, czy w takim wypadku zwrócić tylko za towar 3x10bez kosztów przesyłki, bo jakkolwiek by było nie został zwrócony cały towar z zamówienia tylko 3 przedmioty z 5

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bytomlicytacje Za te 3 paczki + 3 wysyłki należy się kupującemu zwrot środków. Skoro domaga się zwrotu pieniędzy, to znaczy że zrezygnował, odstąpił od umowy. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@bytomlicytacje  jeżeli wysłałeś wszystko w osobnych paczkach to oddajesz wszystko za zwrócone/nieodebrane paczki

oznacz moderatorów