anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod Producenta od 6 kwietnia Nie wiadomo o Co chodzi

FinezjaWedki
#7 Wielbiciel#

Witam. Po przeczyatniu wszystkich dostępnych artykułów na temat tej zmiany stwierdzam że nic już nie jest dla mnie jasne.

Obowiązkowy będzie kod Producenta/ Wytwórcy/ Marki który jest zawarty w kodzie Ean

czy

Nr katalogowy produktu który jest nad kodem Ean lub pod lub wogole go nie ma bo firma robi sobie to wewnętrznie.

Allegro wytłumaczcie to ludzią bo kody EAN każdy wie zna nie ma problemu ale kod producenta może mieć od 3-5 cyfr po nr kraju. Żaden Producenta nie ma tego na swojej stronie internetowej nigdzie tego nie podaje.

Nr katalogowe nie wszystkie firmy mają bo po co taki. Whiskas znajdzie mi katalog. Kolejna rzecz weź wprowadź 1000 lub 10000 nr katologowych czym. Skaner tego nie odczyta przecież. Odczyta EAN anie kod produktu=nr katalogowy( po co to komu). Chcecie dorównać Amzonowi wprowadzcie swój własny kod jak zrobił **piiip** i mielcie te Ean a nie ludzią aukcje usuwać chcecie bo nie odnawianie = wyłączanie.

Ten artykół mówi o kodzie producenta

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/nowe-uniwersalne-parametry-obowiazkowe-od-6-kwietnia-kqaLZr560c...

Ten artykuł mówi o kodzie produktu nr katalogowy produktu który trzeba ręcznie wprowadzić

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kod-producenta-i-numer-ean-w-allegro-wqggrjgj2hR

I teraz mi powiedzcie co ja mam pisać bo nr katalogowych po kodach Ean nie znajdziecie w żadnej bazie

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Mam nadzieję, że Allegro się opamięta i przestanie absorbować sprzedawców takimi **piiip**ołami - szczególnie w czasie gdy prawdziwych problemów do rozwiązania naprawdę wokół nie brakuje

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FinezjaWedki "Obowiązkowy będzie kod Producenta/ Wytwórcy/ Marki który jest zawarty w kodzie Ean

czy

Nr katalogowy produktu który jest nad kodem Ean lub pod lub wogole go nie ma bo firma robi sobie to wewnętrznie."

W artykule, którego adres podajesz, znajdują się informacje czym jest kod producenta, gdzie go znaleźć i co zrobić, gdy go nie masz. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FinezjaWedki
#7 Wielbiciel#

To prosiłbym aby allegro dało Nam jeszcze miesiac bo przy tej sytuacji ktora jest Brak pracownikow jest to nieosiagalne do zrobienia. Czy allegro jest w stanie przesunać ten termin???

oznacz moderatorów

Titanum2017
#10 Popularyzator#

Dokładnie tak. W tym artykule są okólniki. Nic konkretnego. Prosimy konkretnie napisać gdzie mamy znaleźć kod producenta. A przede wszystkim po co to komu??

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@Titanum2017  Dotknąłeś sedna problemu ("po co to komu").

Z tego co odpowiedziała przedstawicielka Allegro w innym wątku nt. EAN " jest on bardzo przydatny w przypadku produktyzacji i ułatwia nam katalogowanie produktów ". Inaczej mówiąc, sprzedawcy muszą wykonać mnóstwo pracy, żeby Allegro miało łatwiej. Bo kupujący przecież tego nawet nie widzą, więc w żaden sposób nie wpłynie to np. na zwiększenie sprzedaży.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

To wszystko powoduje że nie chce mi się wystawiać nowych aukcji.

Wolę puścić towar w hurcie niż cykać pojedyńczo paczki na allegro.

oznacz moderatorów