anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat dotyczący prac serwisowych w InPost.

MAMY ROZWIĄZANIE!
InPost
Ekspert InPost
Drodzy Allegrowicze,
W celu usprawnienia naszych systemów informatycznych przeprowadzimy prace serwisowe w terminie 12.09-13.09.2021, w godzinach 21:15-03:00 (5 godzin i 45 minut). W tym czasie bez przeszkód będzie można robić zakupy online i odbierać paczki z Paczkomatów przy pomocy kodu QR lub kodu odbioru. 🙂
W trakcie przerwy nie będzie możliwości tworzenia i umieszczania przesyłek w Paczkomatach. Zdalny odbiór paczek za pomocą aplikacji InPost Mobile w tym czasie nie będzie możliwy.
Dla komfortu osób odbierających przedłużymy (o czas trwania prac) terminy odbiorów paczek umieszczonych w Paczkomacie, ważności etykiet, kodów nadania oraz kodów zwrotu.
Dziękujemy za wyrozumiałość!
Zespół InPost.
oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51
bez_zbednych_pl
#9 Pomysłodawca#

U nas też już działa, po przelogowaniu można wygenerować i pobrać etykiety

oznacz moderatorów
bruniekbis
#9 Pomysłodawca#

InPost Halo pobudka

oznacz moderatorów
Zgierz30
#7 Wielbiciel#

Nie działa Menager Paczek, nawet zalogować się już nie można. 

oznacz moderatorów
DziubekR1
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo, logowanie do inpost wywala mi, ze nieprawidlowe haslo.

oznacz moderatorów
kmdm
#10 Popularyzator#

Dziś u niektórych klientów  brak jest informacji o wysyłce i nie ma automatycznego wprowadzenia numerów przesyłek .

Czy jest jakiś problem ogólny czy coś tylko u mnie,

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kmdm Sytuacja ta wynika z chwilowej przerwy technicznej w InPost - już wszystko powinno wrócić do normy. 
Jeśli problemy z Managerem Przesyłek wciąż występują, usuń pliki cookies, włącz w przeglądarce zezwolenie na "wyskakujące okienka" lub zaloguj się w trybie incognito w najnowszej wersji przeglądarki. Jeśli to nie przyniesie rezultatów, napisz proszę wiadomość mejlową na adres pomoc@inpost.pl

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
przytulprodukt
#9 Pomysłodawca#

Ja mam ten sam problem, chodzi o to, że zamówienia które zostały nadane, a w zasadzie kiedy etykieta została wydrukowana dzisiaj pomiędzy godzinami 6:00 a 9:00 są oznaczone jako niewysłane na allegro. Przesyłki te mają status w inpost jako przyjęta w oddziale, a na allegro jako niewysłane. Problem tkwi nadal po stronie Inpostu, ponieważ , gdy wchodzi się na śledzenie przesyłki inpost, takiej paczki system w ogóle nie widzi. Z nowym zamówieniami jest wszystko ok. Problem dotyczy tylko i wyłącznie paczek naszykowanych pomiędzy 6 a 9 rano dzisiaj. Podaje link do śledzenia z przykładowej paczki https://inpost.pl/sledzenie-przesylek?number=663400447101716115496687 

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@przytulprodukt 

W dniu wczorajszym występowały również opóźnienia związane z aktualizacją statusów przesyłek. Nasz Dział Techniczny dołożył wszelkich starań, aby przywrócić system do pełnej funkcjonalności.

Wszelkie statusy powinny zostać zaktualizowane, na chwilę obecną. Niemniej w przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy uprzejmie o przesłanie wiadomości na pomoc@inpost.pl z numerem paczek oraz opisem sprawy. 

W imieniu firmy InPost przepraszam za wszelkie utrudnienia.

oznacz moderatorów
sterowanie_R
#8 Zapaleniec#

Witaj kiedy ten problem zostanie naprawiony ?

Po pierwsze wygenerowane numery nadania paczki nie przypisują się w zamówieniach allegro ..

Po drugie ciągle wiszą w menadżerze  jako nie wysłane .

nie idzie pracować bo nie wiadomo , co było nadane a co nie ;/

połączyłam konto na nowy i nic to nie dało

wiadomość również do Was napisałem po 7 i zero odpowiedzi

Kpinaaaa

oznacz moderatorów
henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

Witam

 

Po aktualizacji Inpost nie zaciąga mi się z automatu nr lp(wcześniej z automatu po wygenerowaniu lp byl)-proszę o pomoc, aby klienci mogli widzieć, że paczka jest nadana.

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Trwa awaria w InPost, musisz po prostu czekać.

oznacz moderatorów
henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

 

dzięki-to czekam:)

oznacz moderatorów