anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat "Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy". Co zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jakoo
#2 Obserwator#

Przy próbie nadania przesyłki pojawia się komunikat :

Błąd przetwarzania

Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy

Nie mogę przejść pierwszej strony, gdzie podaje się rozmiar paczki, a sposób nadania zdaje się jest na kolejnej stronie. Mój nr telefonu cały czas jest taki sam i wcześniej normalnie wszystko działało, tylko dziś coś nie bardzo.

Co z tym fantem zrobić?

Chodzi o zamówienie nr c565a8c1-3344-11ed-8937-37bcc5d66991.

oznacz moderatorów
89 ODPOWIEDZI 89
europa89
#10 Popularyzator#

Dziękuję.

oznacz moderatorów
Jakoo
#2 Obserwator#

Znalazłem rozwiązanie w innym wątku.

Trzeba wejść w ustawienia:

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia

Wybrać z menu po lewej Książka adresowa - wysyłam z Allegro. Otworzy się karta gdzie należy wpisać swój numer telefonu. Po zapisaniu jeszcze raz od nowa utworzyć przesyłki i działa.

oznacz moderatorów
marigold_pl
#1 Nowicjusz#

Nie mogę nadać przesyłki do punktu Sklep Żabka, wyświetla się komunikat: Błąd przetwarzania Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy. Od roku nadaję przesyłki na tej samej poczcie i nigdy nie było takiego problemu. 

oznacz moderatorów
katrzyna25
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie ten sam komunikat  2 paczki i nie moge ich wysłać bo wyskakuje ta treść chyba coś z systemem nie tak

oznacz moderatorów
mplaptonik
#10 Popularyzator#

U mnie to samo.

oznacz moderatorów
katrzyna25
#7 Wielbiciel#

weszłam w ustawienia u siebie  i dopisałam  mój nr telefonu  pomogło

oznacz moderatorów
eplecak-com-pl
#10 Popularyzator#

mogłabyś podpowiedzieć gdzie "w ustawieniach" zmieniłaś nr telefonu ?

oznacz moderatorów
gunold
#7 Wielbiciel#

Błąd przetwarzania

Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy

oznacz moderatorów
eplecak-com-pl
#10 Popularyzator#

u mnie to samo, możecie pomóc ? ;   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
eplecak-com-pl
#10 Popularyzator#

problem pojawia się w panelu "wysyłam z allegro" przy kliknięciu "zapisz przesyłki"

oznacz moderatorów
wiki0441
#13 Ambasador#

Przed chwilą miałam ten sam problem i dostałam taką podpowiedź: 

Jak nadajesz przez allegro Nadaj przesyłkę wejdź w książkę adresową i wpisz ponownie numer telefonu i adres email w domyślnym użytkowniku

Ustawienia zamówień 

 

U mnie pomogło 😉

oznacz moderatorów
ZOSIA142
#7 Wielbiciel#

Witam Nie mogę wygenerować etykiety na Zielony punkt oraz DPD wyskakuje błąd jak na zdjęciu.

bład allegro.png

oznacz moderatorów
mania22_in
#1 Nowicjusz#

Witam. Mam problem z wygenerowaniem zamówienia zapisz przesyłki. Wyskakuje mi błąd przetwarzania numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy. Proszę o pomoc. Zaglądnęłam do każdej chyba zakładki i numer telefonu jest podane odpowiednio. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mania22_in @ZOSIA142 uzupełnijcie proszę numer telefonu oraz adres e-mail w Ustawieniach Wysyłam z Allegro w części Książka adresowa -Wysyłam z Allegro.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Lombard-ON
#1 Nowicjusz#

Witam, próbuje nadać paczkę Inpost i Pocztex poprzez allegro i wyskakuje Mi cały czas błąd:

 

"Błąd przetwarzania

Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy"

 

Mam dobrze wypełnioną książkę adresową, dane są poprawne bez zmian, API wgranie poprawne

Wczoraj wszystko pracowało normalnie, a dziś ciągle ten sam błąd.

 

Dodam, że gdy loguje się bezpośrednio na Inpost to bez problemu mogę nadać paczkę.

oznacz moderatorów
mifili
#8 Zapaleniec#

mam ten sam problem ale nie mogę dodać numeru telefonu, system krzyczy że wpisany numer telefonu jest nieprawidłowy ?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mifili stacjonarny czy komórkowy? polski czy zagraniczny? Próbowałeś z prefiksem lub sam numer?

oznacz moderatorów
mifili
#8 Zapaleniec#

komórkowy wpisywałam z prefiksem potem sam i ciągle to samo nieprawidłowe dane ?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mifili czyściłeś ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki? W trybie prywatnym/incognito pojawia się ten sam błąd?

oznacz moderatorów
mifili
#8 Zapaleniec#

tak i nadal ten sam komunikat 😞

oznacz moderatorów