anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto do wypłat w trakcie weryfikacji

LLVXX
#8 Zapaleniec#

Witam, Allegro nie pozwala m wypłacić moich środków.

Generalnie wcześniej mialem stare dane ( inne konto PKO BP tera Mbank oraz nowy adres zamieszkania)

Zmieniłem dane ,zaplacilem za aktywacje ale nadal widzę ze jest moje konto do wypłat w statusie "w trakcie weryfikacji" . Czy mam jeszcze raz wykonać przelew na 1.01 zł? 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

@LLVXX Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same, jak dane osobowe konta w banku. Jeśli tak jest, nie ponawiaj przelewu. Weryfikacja trwa 3 dni robocze dla PayU i 5 dni roboczych dla Przelewy24.

oznacz moderatorów

LLVXX
#8 Zapaleniec#

Właśnie sprawdziłem i nie przeszedłem weryfikacji. Zmieniłem dane , czy mam ponowić przelew czy tak zostawić? ps. dzięki za szybka odpowiedz!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LLVXX Dane muszą być takie same, Jeśli już teraz są, ponów przelew. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po zmianie numeru rachunku bankowego, ze względów bezpieczeństwa, nakładana jest jednodniowa blokada wypłat: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-zmienic-dane-do-wyplat-o...

oznacz moderatorów

LLVXX
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś z administracji allegro może spojrzeć na moje konto? to już trzeci dzień i nadal mam blokadę wypłat.. dowód i dane są ok. Jaki jest problem??

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LLVXX Sprawdzę jaki w tej chwili jest status weryfikacji Twojego konta i jak tylko otrzymam odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LLVXX
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 

oznacz moderatorów

LLVXX
#8 Zapaleniec#

Znowu dostalem informację na mejla ze moje dane sa odrzucone. Co się nie zgadza? Wiem ze w allegro kiedys podalem moje drugie imię "Krzysztof" ale przeszedlem weryfikację . Moze o to chodzi? jak to zmienic? W dowodzie mam "Leszek Krzysztof"

 
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LLVXX Dokładnie na tym polega problem, dane na jakie zarejestrowane konto sprawdzisz w tej zakładce. W twoim przypadku dane właściciela rachunku i konta nie zgadzają się, dlatego napisz proszę do nas przez ten formularz. Nasi pracownicy postarają się pomóc Ci rozwiązać tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LLVXX
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Napisałem na razie zero odzewu niestety

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LLVXX Na wszystkie zgłoszenia odpowiadamy w kolejności ich napływania, dlatego poproszę Cię o cierpliwość. Na pewno otrzymasz od nas wiadomość zwrotną w swojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LLVXX
#8 Zapaleniec#

Przepraszam to jest zart? dostalem taka odpowiedz :Dzień dobry,

dziękuję Panu za wiadomość.

Operator PayU zweryfikował przelew negatywnie, ponieważ imię na przelewie (Pan Leszek) nie zgadza się z imieniem na koncie Allegro (Pan Krzysztof).

Wypłaty z salda będą możliwe, gdy na przelewie weryfikacyjnym będą zgadzały się dane z kontem Allegro.

oznacz moderatorów