anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koronawirus, a urlop

OKULARYfidesto
#7 Wielbiciel#

Witam, 

zastanawiam się czy Allegro jest przygotowane na to co może stać się w przypadku koronawirusa.

Aktualnie sprzedawca urlop musi ustawić z tygodniowym wyprzedzeniem. 

Ale w przypadku zarażenia i kwarantanny (która może trwać dwa tygodnie) zostajemy odizolowani z dnia na dzień. 

Nie sieję paniki, ale pragnę zwrócić uwagę, że to już kwestia czasu kiedy tak się będzie działo, co już możemy zaobserwować kiedy tylko jest podejrzenie zamyka się całe budynki, pociągi a ludzi izoluje. Może warto byłoby pomyśleć nad zmianą wobec takiej sytuacji lub wprowadzeniem rozwiązania specjalnego?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Jakiego koronawirusa? O co chodzi? Czy Allegro jest przygotowane na atak nuklearny?

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96 ja tam jestem 😉 #karaluchnieczłowiek

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@OKULARYfidesto prosiłabym nie siać paniki, dzięki. O wszystkim informujemy na bieżąco. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Multi-Corp
#1 Nowicjusz#

nie jest w żaden sposób przygotowany  -jak rząd -nie siejmy paniki... właśnie w takiej sytuacji się znalazłem -jako że urlop ustawia się na tydzień do przodu suport allegro zaleca zakończenie wszystkich aukcji a potem ich wznowienie:) perfekcyjne rozwiązanie dla kilkuset aukcji...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Zakończyć się jeszcze da robiąc sobie na przyszłość kupę roboty z ponownym wystawianiem zwłaszcza jak ktoś chce wystawić no konkretny dzień i godzinę (dotyczy zwłaszcza licytacji) ale gorsza sprawa ze zrealizowaniem przesyłek które zostaną opłacone przez klientów w czasie takiej wymuszonej kwarantanny .Jak prowadzisz sam taką sprzedaż to jesteś załatwiony na cacy statystyki i komentarze zmienią twój wizerunek .

oznacz moderatorów