anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący anulował zakup po wygranej licytacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Po wygranej licytacji kupujący opłaca zakup , po kilku godzinach anulował a ja na drugi dzień zwróciłem pieniądze , czy wtedy ten kupujący może wystawić komentarz ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

@WIECZOREKPL regulamin allegro zmienia się bardzo dynamicznie , nie kojarzę zapisu , który zmieniałby znane mi zasady . Nie powinien mieć takiej możliwości , ale podpytamy osoby kompetentne  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WIECZOREKPL nie, jeśli kupujący anulował zamówienie to nie ma możliwości wystawienia oceny ani komentarza. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@WIECZOREKPL a.... masz coś za uszami ? 😁.... nie musisz odpowiadać 😉

oznacz moderatorów
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Za uszami ??? nie bardzo rozumiem , chciałem tylko wiedzieć bo chyba nie sprawiedliwe jest np. przelicytować kogoś kto chciał kupić o np. 1 zł. i potem sobie anulować i na dodatek wystawić np. komentarz negatywny .  Dziękuje za pomoc 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@WIECZOREKPL oj... sorry .... nie to miałem na myśli , bardziej mi chodziło o powód , dla którego miałby to zrobić aczkolwiek powody dla których klienci wystawiają negatywy są różne i często nie mają związku z samą transakcją . Nie ma tematu ... pozdrawiam 

oznacz moderatorów
WIECZOREKPL
#11 Animator#

Nie ma sprawy , rozumiem . Pozdrawiam i dziękuję za pomocną informację .

oznacz moderatorów