anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący ma zastrzeżenia do zakupu

SzyckoEdpol
#7 Wielbiciel#

SPRZEDAŁEM KOMPLET KLUCZY 6 SZTUKOWY PŁASKO OCZKOWYCH FIRMY KUŹNIA OD 8 DO 17 W CENIE KUŹNI.

O TYM TAKŻE PISAŁEM PO ZALICYTOWANIU PRZED WYSYŁKĄ

WYSŁAŁEM KOMPLET KLUCZY JAK W TYTULE ORAZ OPISIE.

KLIENT CHCE ZA TO KOMPLET 13 SZTUKOWY OD 8 DO 32

NIE DAŁEM MU KOMPLETU 13 SZTUKOWEGO GDYŻ JA OD ZŁODZIEJA NIE NABYŁEM KLUCZY TYLKO AKTUALNIE OD PRODUCENTA.

ZA TO KUPUJĄCY WYSTAWIŁ MI NEGATYW, CZY KTOŚ Z NAS JEST POKRĘCONY W TYM TEMACIE.

MAM PRZESZŁO 70 LAT, TAKIE RZECZY TYLKO NA ALLEGRO SIĘ DZIEJĄ, KLIENT KUPUJE PŁACI MA ZA DARMO WYSYŁKĘ, TAKZE ZA DARMO ODSYŁA.

A DLA MNIE WYMUSZA ABYM MU DAŁ KOMPLET 13 SZTUKOWY KLUCZY.

PROSZĘ O SPROSTOWANIE NEGATYWU, NAJWYZEJ BEDĘ JESZCZE ŻYŁ Z TYM CO NA ALLEGRO SIĘ DZIEJE, NIE WIEM ILE LAT TAK BĘDZIE.

ALLEGRO BIERZE OD NIEKTÓRYCH NARZĘDZI PONAD 10% PROWIZJI, TO JEST ZDZIERSTWO, SPRZEDAŁEM KOMPLET OPRAWEK DO NARZYNEK ZA PONAD 500 ZŁ, A ALLEGRO 10% CAP, POMIMO ŻE WYSYŁKA BYŁA NA KOSZT KUPUJĄCEGO.

Z WYRAZAMI SZACUNKU SZYCKO

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@SzyckoEdpol 

Skoro sprzedawałeś komplet 6 kluczy to po jakie licho na zdjęciu pokazałeś tych kluczy 13? Sam jesteś sobie winien 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@SzyckoEdpol   Przejrzałam na szybko Twoje aukcje i za chwilę będziesz miał kolejne kłopoty.

np tutaj : https://allegro.pl/oferta/kuznia-klucze-oczkowy-rwkt-9-10-11-12-13-14-17-19-10573040181

Na zdjęciu kluczy jest 13, w tytule wymieniasz z numerów 8 kluczy a w opisie piszesz o 6. Wygląda to jak jakaś łamigłowka 😂

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@SzyckoEdpol 

Bez urazy ale Pana konto i oferty łamią sporo punktów regulaminu Allegro. Jeżeli jakiś pracownik sprawdzi te oferty to wcale się nie zdziwię jak konto zostanie zablokowane.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Toż to rodzynki, a nie zestawy kluczy. 😀

Myślałem, że dawno minęły te czasy na oferty z klauzulami niedozwolonymi, a tu proszę , sam się pochwalił.

No no

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@SzyckoEdpol "Z WYRAZAMI SZACUNKU SZYCKO" - wyrazy szacunku możesz okazać kupując klawiaturę ze sprawnym Caps Lockiem, który nie jest permanentnie zacięty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

WIDAĆ, ŻE KUPUJĄCY NIE PRZECZYTAŁ OPISU, GDYBY PRZECZYTAŁ TO BY NIE KUPIŁ.

oznacz moderatorów