anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie może wystawić mi komentarza

danielP88
#7 Wielbiciel#

Nie potrafię tego zrozumieć. Wystawiam ofertę. Widoczna jest jako oferta w allegro lokalnie (nie tak jak kiedyś normalne allegro) innym sprzedającym wyśiwtla się inaczej. Kupujący nie może mi wystawić komentarza. Jak mam to wystawić inaczej, żeby była możliwość wystawienia komentarza przez kupującego ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

konto zamknięte
Nie dotyczy

Wystaw na: AL + A

Tam gdzie jest opłata za utrzymanie aukcji 🙂 wtedy pojawi się i tu i tu, a kupujący będzie mógł napisać komentarz. Ale.. czy napewno tego chcesz? 😄

oznacz moderatorów

danielP88
#7 Wielbiciel#

Ok. Oferta jest widoczna i na allegro i na allegro lokalnie. Tylko do tej pory trzech kupujących proszę o komentarz ( wiadomo zwiększa moją wiarygodność i potencjalnych nowych kupujących) a oni mi odpisują, że przez allegro lokalnie nie można wystawić komentarza. Strasznie mnie to irytuje, bo tracę sporo potencjalnych kupujących. Dlaczego moja oferta ma stronę z allegro lokalnie a inni sprzedający podobne oferty do moich zwykłą stronę allegro ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

bo jesteś prywatnym sprzedającym, a oni, w tym ja, jesteśmy w okresie przejściowym i do czerwca czekamy na przeniesienie do AL. Jeśli chcesz zostać tylko w A, musisz mieć konto firmowe, bądź stare, a w czerwcu ci się zmieni i tak 🙂

oznacz moderatorów

danielP88
#7 Wielbiciel#

Tylko ja mam konto na allegro od około 8 lat...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

no to dziwne.. ale jeśli oferta pojawiła się i na AL i na A, to powinni mieć możliwość oceny, aż zobaczę 🙂

chyba nic się nie zrobi z tym, przerzuca mnie na AL, zawsze możesz napisać w zakładce kontakt do supportu 😮

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@danielP88 Na Allegro Lokalnie nie ma systemu komentarzy. To, że oferta widoczna jest też na Allegro nie zmienia faktu, że została wystawiona na Lokalnie. Możesz nadal wystawiać oferty na normalnym Allegro, wtedy komentarze będzie można Ci wystawiać. Po kliknięciu "wystaw przedmiot", na górze strony po prawej zaznacz mały link "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz".

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

prywatny chyba właśnie już nie może wystawiać tylko na A 🙂

oznacz moderatorów