anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odebrał przesyłki brak kontaktu

Matrems
#1 Nowicjusz#

Hej, ostatnio gość kupił ode mnie jakąś drobnostkę za 5 zł. Niestety przesyłki nie odebrał, wróciła do mnie (paczkomaty). Teraz nie za bardzo mam z nim kontakt, udało mi się do niego dodzwonić, miał wpłacić mi znowu 8,99 zł za przesyłkę i miałem to wysłać ponownie. Przelewu nie dostałem od kilku dni mimo zapewnień. Nie mam też niestety kasy na Allegro finanse bo mało sprzedaje i naprawdę okazjonalnie coś opchne. Z racji braku kasy na Allegro finanse nie mam jak mu tego zwrócić bo już bym dawno wysłał i tyle. Gość też nie podaje swojego numeru konta żeby mu to przelać. Co mam zrobić? Jak za swoje nadam ponownie przesyłkę to będę na minusie bo to naprawdę była drobnostka za 5 zł. Nie chce też czekać żeby nie było że mu coś przetrzymuje, ale nie mam kontakt z nim. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Matrems poproś o nr konta i czekaj jak se przypomni i Ci poda to oddasz mu 5 zł 🙂  

Może olał te kilka złotych i nie opłaca mu się ponowie opłacać wysyłki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Matrems Jak możesz to poczekaj jeszcze. jak nie to napisz do niego przedstaw mu termin do wpłaty a jak nie wpłaci to sprzedaj komuś innemu a tamtemu zwróć kasę

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Czekać, gorzej jak wystawi komentarz, ryzyko.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Komentarz możesz zgłosić do usunięcia. Będzie naruszał zasady - zostanie usunięty.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

odpowiedz na komentarz też może być adekwatna albo do usunięcie jak niezgodny z prawdą 😜

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Matrems To nie problem 🙂 Poczekaj na numer konta, kiedyś poda, a jak nie poda, to zapomnij o tym z czasem 🙂 Zachowaj tylko maila z prośbą o numer konta.

oznacz moderatorów