anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący otrzymal zwrot bez kontaktu allegro z kupującym

MaksRhoades
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam, przychodzę z niemiłą dla mnie sytuacją ponieważ kupujący po otrzymaniu produktu utworzył dyskusję( produkt był  taki sam jak w ogłoszeniu nic innego nie było) i napisał że chce zwrot odpisałem ze jak iż jestem osobą prywatną nie muszę go uznac.Kupujacy po tych słowach zaczął pisać ze produkt nie jest orginalny itp. Po czym odpisałem ze produkt zgadza się z ogłoszeniem i w 100 % jest orginalny. Po 2 dniach kupujący zakończył dyskusje, myślałem  że wszystko ok i po sprawie po czym dostaje maila że allegro uznało wniosek kupującego.Allegro nawet nie podjęło próby kontaktu. Czuję się oszukany ponieważ produkt byl zgodny z opisem i teraz muszę zwrócić pieniądze i zostanę bez produktu a nie był to produkt tani ponieważ był za parę set złotych. Czy da się odzyskać produkt lub nie zwracać pieniędzy?

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@MaksRhoades numer dyskusji masz w adresie strony w przeglądarce, to ten ciąg znaków na końcu adresu:

https:_//allegro_pl/moje-allegro/sprzedaz/dyskusje/f6a40f73-b785-4da7-s182-4f5230g67e48

oznacz moderatorów

MaksRhoades
#8 Zapaleniec#

(0468f66e-237e-41db-97bb-720378f23516)

oznacz moderatorów

MaksRhoades
#8 Zapaleniec#

numer dyskusji 08206283-b5fe-4bef-a70c-ba162f978b2d

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MaksRhoades Dziękuję, skonsultuję tę sytuację z zespołem i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy dostanę informacje w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MaksRhoades
#8 Zapaleniec#

Otrzymałem  taką wiadomość od allegro proteck "Kupujący zgłosił, że otrzymał podrobiony towar." Choć towar jest orginalny 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@MaksRhoades być może kupujacy nswoich codziennych leków nie wziął albo....... faktycznie cos jest nie tak.
Jesli jednak jestes pewny swego to trzymaj sie swojej wersji.

Zawsze też mógł podmienić swoją podróbkę na Twój oryginał.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

i nic więcej ? w jaki sposób kupujący stwierdził, że to jest podróbka ? bo przecież allegro na jakiejś podstawie musiało to potwierdzić. Podejrzewam, że to kolejny przykład w jak prosty sposób można wyłudzić odszkodowania z POK. Wystarczy, że stwierdzimy iż coś jest nieoryginalne i kasa wraca. Ciekaw jestem jakie procedury zostaną w wdrożone, żeby zapobiec tego typu sytuacjom. Na tą chwilę, Allegro Protect jest programem wręcz stworzonym dla wyłudzaczy i oszustów, a płacić za to będą sprzedawcy, czyli my wszyscy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

MaksRhoades
#8 Zapaleniec#

Odpowiedziałem na maila "że bezpodstawie uznali zwrot chociażby towar był orhinalny.I że nawet nie skontaktowali się że mna w tej sprawie. Teraz czekam na odpowiedź

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mikeza hmmm... mam ochotę zamówić coś z Chin i zgłosić do AP, że np. wyciąg z rogu jednorożca nie jest oryginalny...

oznacz moderatorów

MaksRhoades
#8 Zapaleniec#

Przykre jest to jak allegro robi sprzedawców w ch*ja i zostawia ich na lodzie bez produktu i pieniądzy

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@medalik_2009 zacznij od startego na proszek penisa bawołu.

oznacz moderatorów

MaksRhoades
#8 Zapaleniec#

Saldo się wyzerowało wiec sprawa się zakończyła dobrze 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli warto walczyć, pytanie tylko dlaczego Allegro tak postępuje?

oznacz moderatorów

MaksRhoades
#8 Zapaleniec#

Moim zdaniem warto walczyć.Z allegro to nawet nie wiem ważne że się udało wywalczyć sprawiedliwość 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🌲Nie ma odpowiedzi?🤔🌲

oznacz moderatorów

MaksRhoades
#8 Zapaleniec#

Czekam na nią 

oznacz moderatorów