anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący twierdzi , że otrzymał inny towar niż zamawiał.

Termometr1969
#7 Wielbiciel#

Wysłałem  kupującemu   aparat  fotograficzny .  Otrzymałem  informację ,  że  w  paczce  znajdują  sie  dziecinne ciuszki .  Czyli  towar  nie  zgadzał  się  z  zakupionym .  Jak  mam  postapić .

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Termometr1969 złożyć reklamację, może zamienili etykiety 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Termometr1969
#7 Wielbiciel#

Dziekuję

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Termometr1969 Poproś o zdjęcie paczki / opakowania. Zobaczysz czy to nie Twja paczka, czy twoja ale ktoś podmienił zawartość...o

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Termometr1969
#7 Wielbiciel#

Dziękuję

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Termometr1969 Jeśli kupujący ma rację, uznać reklamację i oddać mu wszystkie koszty po odesłaniu tego, co otrzymał. Za przesyłkę względem kupującego odpowiada sprzedawca, odpowiada także za błędy poczty. Reklamację możesz złożyć u przewoźnika, nie wstrzymuje to jednak obowiązku zwrotu wpłaty lub dosłania właściwego towaru. Jeśli odrzucisz reklamację, kupujący może otworzyć Dyskusję i poprosić o pomoc Allegro, może też wystąpić o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących, a to już poważny problem dla sprzedawcy.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Termometr1969 Takie pomyłki przy pakowaniu na pewno się nie zdarzają .Wygląda na że przesyłka została podmieniona w czasie dostawy lub kupujący próbuje wymusić zwrot środków ,oddając jakieś szmatki zamiast zakupionego aparatu. Niech ci wyśle foto paczki z widoczną wagą przesyłki w momencie jej nadania ,będziesz mógł porównać z wagą tych ciuszków w razie by je odesłał .

oznacz moderatorów

Termometr1969
#7 Wielbiciel#

Dziękuję.

Zgłosiłem reklamację do firmy kurierskiej.

Odpowiedz otrzymam w ciągu 48 godzin.

Dziękuję za podpowiedź.

oznacz moderatorów