anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit odnawialny BNP Paribas

MAMY ROZWIĄZANIE!
Robert_Czernecki
#7 Wielbiciel#

Z limitu skorzystałem dokładnie rok temu. Otrzymałem kwotę limitu 4800. Przez rok kupiłem 3 przedmioty. Raty spłacam regularnie. Tydzień temu kupiłem rzecz wartą 1500PLN, zostało mi na limicie około 3k, dziś postanowiłem sobie kupić telefon za 600 PLN. Wybrałem kup na raty i liczyłem że normalnie jak zwykle potwierdzę zakup SMSem i już. A tu zonk. System odsyła mnie do ponownego wypełnienia wniosku w Alior Banku. Ja już nie chcę otwierać nowego limitu tylko skorzystać z mojego starego. Czy to nie jest tak że sprzedawca determinuje konieczność skorzystania z Aliora? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

Reszta limitu powinna być do wykorzystania. Allegro nigdzie nie informuje o blokowaniu dostępnego limitu, choć już kilka osób pisało tu o podobnych problemach. Prawdopodobnie czekają, aż spłacisz ten przedmiot za 1500 zł, ale to niezgodne z umową. Sprzedawca nie ma na to wpływu. Zapytaj na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a po chwili poznasz powód i napisz tu, co Ci Allegro odpisało.

oznacz moderatorów
Robert_Czernecki
#7 Wielbiciel#

Zaraz tak zrobię, ale coś jest na rzeczy bo znalazłem mój telefon u innego sprzedawcy, który mogę kupić przez moje Paribas. Tylko, że droższe o 100pln.

 

oznacz moderatorów
Robert_Czernecki
#7 Wielbiciel#

Pani na czacie powiedziała mi, że mój BNP nie działa jeżeli sprzedawca jest spoza Unii. A jest z Chin. Czyli albo Alior, albo kasa, albo poszukać tego fona od kogoś z EU albo poczekać jak nas wyrzucą a przyjmą Chińczyków do wspólnoty. Dzięki za pomoc. 

oznacz moderatorów