anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z wypłatami środków

MAMY ROZWIĄZANIE!
koszykhydraulika
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,  

Dziś , na moim koncie w płatnościach allegro zaczął się jakiś cyrk. Mam ustawione wypłacanie raz w tygodniu, w środę. 14.12 widzę zrobione wypłaty środków zgromadzonych w ciągu tygodnia, a po nich lecą pojedyncze kwoty dla kolejnych transakcji zawieranych w dniu dzisiejszym tak, że po każdej wpłacie od kupującego mam wypłatę i  finalnie saldo 0,00. Ostatnia wpłata 9:04 i wypłata tej samej kwoty 9:29. Czy to tylko u mnie? Może proces kręci się w kółko zamiast zastopować po jednym przebiegu?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
_massdata
#2 Obserwator#

Jest awaria, mam taki komunikat:

Przepraszamy! Mamy chwilowe problemy techniczne z wypłatami pieniędzy z Allegro Finanse.

Jeśli masz ustawione wypłaty automatyczne co 1 dzień, w wyniku błędu możemy je robić co godzinę. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Jeśli chcesz uniknąć automatycznych wypłat co godzinę, włącz wypłaty na żądanie w zakładce Ustawienia wypłat. Przepraszamy za niedogodności.

oznacz moderatorów
koszykhydraulika
#8 Zapaleniec#

Dzięki za info. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@koszykhydraulika Potwierdzam, aktualnie mamy problemy z powiadomieniami o wypłatach, ale nasz zespół pracuje już nad rozwiązaniem tej sytuacji. Przepraszam za niedogodności i tymczasowym rozwiązaniem jest zmiana wypłat z automatycznych na "wypłaty na żądanie".

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ZN_MT
#9 Pomysłodawca#

Witam Wszystkich.

O co chodzi dzisiaj ze środkami na PayU i Przelewy 24? Są wypłacane po każdej transakcji zamiast jednorazowo następnego dnia.

Czy to zmiana stała czy jakaś "awaria"?

pozdrawiam

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ZN_MT nie awaria , pewnie masz tak ustawione ... sprawdź .

oznacz moderatorów
ZN_MT
#9 Pomysłodawca#

Mam ustawione 1 raz dziennie. Działa od kilku lat bez zarzutu. Do dzisiaj.

oznacz moderatorów
AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Też u nas dzisiaj wysyp wypłat  a od 12 lat mamy codzienne.

oznacz moderatorów
_massdata
#2 Obserwator#

U mnie to samo, ustawienia sprawdzone, raz dziennie, a dziś już kilkanaście wypłat

oznacz moderatorów
_massdata
#2 Obserwator#

Jednak jakaś awaria, coś takiego się pojawiło:

Przepraszamy! Mamy chwilowe problemy techniczne z wypłatami pieniędzy z Allegro Finanse.

Jeśli masz ustawione wypłaty automatyczne co 1 dzień, w wyniku błędu możemy je robić co godzinę. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Jeśli chcesz uniknąć automatycznych wypłat co godzinę, włącz wypłaty na żądanie w zakładce Ustawienia wypłat. Przepraszamy za niedogodności.

oznacz moderatorów
gRu-ShkA
#8 Zapaleniec#

Zabawne, my mamy wypłaty ustawione raz w tygodniu (w środę ;)), a też od rana ten sam problem. 

oznacz moderatorów