anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Masowe wstawianie aukcji

MODAiWYGODApl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

mam do wstawienia ponad 1000 aukcji. Próbowałam przez plik ale nie wyszło, od 2 tygodni allegro "stara się" mi pomóc. Problem tkwi w transferze danych, pobiera tylko jeden arkusz i to nie ten z aukcjami. 

Czy ktoś mógłby mi pomóc? Jak najszybciej wstawię 1000 aukcji bez ean?

Jakie oprogramowanie do sprzedaży na allegro i innych platformach sprawdza się?

Dziękuję za wszelką pomoc

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MODAiWYGODApl, zachęcam Cię do wyjaśnienia tej sprawy z konsultantem Allegro poprzez korespondencję mejlową.

Sama widzę, że czasami osoba, która próbuje się do mnie dodzwonić, łączy się z pocztą, jeśli z kimś rozmawiam lub nie mam zasięgu. Być może u Ciebie było podobnie. 😊 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MODAiWYGODApl
#9 Pomysłodawca#

Być może, czy ktoś z działu technicznego móglby do mnie zadzwonic? Telefony od doradcow nic nie daja, oni sami nie maja pojecia o czym mowia i wszystkie nawet najmniejsze problemy musza konsultowac i tak z dzialem technicznym. Po czym wracaja z odpowiedzia mailowa, bardzo ogolna i czesto nie na temat... I nie ma mozliwosci aby im na ten mail odpowiedziec. Troche bledne kolo.

oznacz moderatorów

MODAiWYGODApl
#9 Pomysłodawca#

Dobry wieczor,

czy Twoje opcje pomocy juz sie wyczerpaly? 

Bylabym bardzo wdzieczna za odpowiedz

 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@MODAiWYGODApl  A próbowałaś w paczkach po np. 200 szt?

Wypróbuj baselinkera, mają bezpłatny okres próbny. 

oznacz moderatorów

MODAiWYGODApl
#9 Pomysłodawca#

Czy w baselinkerze wstawia sie oferty szybciej? Nie mam kodu ean wiec prawdopodobnie najpierw i tak musialabym utworzyc tam magazyn.

Czy dobrze myślę? Czy to mimo wszystko oszczędność czasu?

Nie wiem dlaczego masowe wstawianie przez plik w allegro nie dziala i nikt nie potrafi mi pomóc..

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Ostatnio testowałem wrzucanie danych przez wypełnienie szablonu excel i export do csv a potem import do Allegro - zadziałało. Pliki miały tylko po kilkanaście pozycji max i nie wiem czy poszłoby więcej. Wypełnianie szablonu excela mimo wszystko to strasznie upierdliwe zajęcie.

 

oznacz moderatorów