anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto zostało zablokowane

Animalsowa
#8 Zapaleniec#

Moje konto zostało zablokowane. A dlaczego? Dlatego, że powiązano moje konto z kontem mojego męża na którym 2 lata temu sprzedawałam rzecz i według kupującego nie została wysłana. Na konto mąż wchodził bardzo rzadko. Wysłaliśmy rzecz do Pani i zapomnieliśmy o temacie bo nikt się nie odzywał. Po czasie dość długim wchodzimy na allegro a tam okazuje się, że po ponad 3 tygodniach Pani otworzyła spór. Allegro zwróciło kobiecie pieniądze a mężowi zablokowano konto. Po tak długim czasie ( weszliśmy po paru miesiącach) nie mieliśmy numeru nadania. Z resztą sprawa według allegro była już zamknięta. Nikt się z mężem nie kontaktował, nie dostał żadnego listu czy tez informacji z policji bo podobno było zgłoszone o zaistniałej sytuacji. Nie poczuwaliśmy się do winy bo rzecz została wysłana więc po prostu nie zrobiliśmy nic. Teraz po 2 latach zablokowano moje konto tłumacząc się tamtą sprawą. Nie rozumiem dlaczego jest taka praktyka. Rozumiem zablokowanie tamtego konta jeżeli podejrzewają oszustwo ale moje? Po drugie nie ma szansy wytłumaczenia.  Mamy wpłacić i już. Czuje się z tym źle i mimo potrzeby posiadania konta nie czuje się zobowiązana zapłacić. Poczta polska nie dysponuje taką możliwością by po adresie odbiory uzyskać informacje o paczce. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pulkownik66
#19 Nestor#

@Animalsowa No to nie pozostaje nic innego/ jak chcesz mieć konto/ jak uregulować rachunki. Tak to już jest skonstruowane, że nijak nie obejdziesz. Uwierz mi- nic nie wskórasz pisaniem i lamentowaniem, jakie to jest niesprawiedliwe.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Animalsowa
#8 Zapaleniec#

Tak, tak cały czas się kontaktuje. Jednak odkąd podali numer konta do przelewu już ignorują moje wiadomości. Na prawdę czuje się z tym źle, że z góry zakłada się sprzedającego jako oszusta.  Nie wiem czy już nie zamawiać np poza allegro bez konta bo zwyczajnie jestem wściekła za chociażby ten brak kontaktu. Konto tyle lat, sprzedawałam mnóstwo i kupywałam a teraz zablokowanie bo powiązali konta. Równie dobrze mogłam się wyprzeć, że nie znam tego ''Pana''. Jestem szczera i próbuje wyjaśnić ale już mnie ignorują.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Animalsowa Dla świętego spokoju, opłać zaległości i miej to z głowy. Cóż świat się jakby przewracał do góry nogami, ale musimy trzymać pion. Zrobisz jak uważasz- twoja decyzja. Po opłaceniu, zgłoś uregulowanie rachunku i po zawodach. Miłego dnia.

oznacz moderatorów

Animalsowa
#8 Zapaleniec#

250 zł piechotą nie chodzi ale chyba tak będę musiała zrobić. Tak swoją drogą pociąganie drugiej osoby żeby ukarać pierwszą chyba nie jest do końca zgodne z prawem? Nawet na sali sądowej masz prawo odmówić składania wyjaśnień wobec rodziny. Ale to tak z czystej ciekawości już myślę. Od razu się przyznałam i nie wyparłam męża 🙂 jak widać szczerość nie popłaca

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Animalsowa Na pewno mąż jest z ciebie dumny. Tak trzymaj, przecież- on ci twój jest.😍

oznacz moderatorów

Animalsowa
#8 Zapaleniec#

haha laughing

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Animalsowa  250 zł za męża, to nie jest drogi.wink

oznacz moderatorów

Animalsowa
#8 Zapaleniec#

Nie za męża a za.. tutaj pytanie, cwaniactwo kupującego albo niedopatrzenie poczty.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Animalsowa To fajnie że udało mi się poprawić ci humor- choć trochę🤗

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66  No i to jeszcze  w poniedziałek.

oznacz moderatorów

Animalsowa
#8 Zapaleniec#

Chociaż na chwile 😛 Swoją drogą, jak ktoś nie ma numeru nadania, to nie ma żadnych szans obrony? Poza tym, sprawa już sporo przedawniona...

oznacz moderatorów