anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

MOJE OFERTY - lewa belka zniknęła

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Czy tylko u mnie zniknęła lewa belka w zakładce moje oferty ?

Jest jakiś sposób by to przywrócić ?

 

z góry dziekuje za odpowiedz

oznacz moderatorów
96 ODPOWIEDZI 96

kostas11
#21 Demiurg#

@rome-51 nie da się, teraz jest na górze, z boku wyskakuje na małych monitorach, panel dopasowuje się do ekranu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 ja mam na biurku 40cali

i mam panel

to jest błąd allegro, którego nie chcą usunąć

killkukrotne czyszczenie ciasteczek pomaga - ale wnerwia - serwis nic z tym nie robi

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Wcześniej było kliknij "zamknij widok kompaktowy". Teraz chyba jest wszystko "na górze".

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RED a ja na 27 calach mam na górze belkę a na laptopie 15 cali mam z boku po lewej 🙂 ta sama przeglądarka 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Czyli jakaś zaraza opanowuje kolejne zespoły, bo to kolejny pomysł z cyklu tych, które zwiększają liczbę klików i kilometry robione kursorem po ekranie (piszę z autopsji, bo już raz miałem styczność z tym "cudem").
No sorry Ola, ale UI/UX w allegro leży, kwiczy i błaga o szybką eutanazję.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Wszystkie zespoły mają się dobrze, więc dziękuję za Twoją troskę. Jeśli chodzi o zmiany z tej zakładce, to wczoraj udostępliliśmy ją dla większej liczby użytkowników. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Patrząc na efektywność zmian wprowadzanych na allegro, spokojnie można uznać że "dobrze", to pojęcie dość względne😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Oczywiście, że tak. Nie zmienia to jednak faktu, że przekazałam wszystkie uwagi i opinie, które pojawiły się w tym wątku, do osób odpowiedzialnych za tę zmianę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Literówka a wiele zmienia. pomyliłaś się, powinno być : "zepsół" 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@pinsplash To że to nie ci sami, nie oznacza że tamtych nie są w stanie przebić😂

oznacz moderatorów

wspomnienieprlu
#9 Pomysłodawca#

Noooo, to super!!!!!!! Sami widzicie, sprzedawca, to tylko królik doświadczalny !!! " w fazie testów". Nic to, że taka zmiana nikomu i niczemu nie służy, ważne, że ktoś ma robotę!!! Ręce opadają. 

oznacz moderatorów

slawek2000
#9 Pomysłodawca#

Następne "allegro wie lepiej' - nie ma jak ergonomia. Po co raz klikać jak można dziesięć.

Proszę przywrócić panel w "Moje Allegro" po lewej stronie.

oznacz moderatorów

slawek2000
#9 Pomysłodawca#

Rzeczywiście... usunięcie plików przywraca panel w 'Moim Allegro'.... 

oznacz moderatorów

Grendel66
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze do niedawna pomagało. Teraz muszę męczyć się z tym postawionym na głowie **piiip**em, które opracował chyba jakiś gremlin, któremu bardzo się nudziło. Co ciekawe - na domowym laptopie jest ten dziadowski układ strony, w pracy (identyczna wersja systemu i przeglądarki, prawie taki sam komp) jeszcze wyświetla normalnie.

oznacz moderatorów

waldeo_san
#8 Zapaleniec#

@Ola Moderator

Czy ja również mogę prosić o włączenie lewego menu na wszystkich moich kontach.

Z góry dziękuję

oznacz moderatorów

waldeo_san
#8 Zapaleniec#

@HolaOla Moderatora

ta sama prośba

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@waldeo_san ten widok to zmiana, która jest aktualnie w fazie testów, nie mamy możliwości włączenia widoku menu z lewej strony na Twoim koncie. Możesz jednak spróbować wyczyścić ciasteczka w przeglądarce, ale (tak jak pisała Ola) nie gwarantuję, że to pomoże przywrócić stary widok na stałe.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

waldeo_san
#8 Zapaleniec#

@Monika Moderator Tak, tak, wyczyściłem ciasteczka - i nic, zmieniłem dwie przeglądarki - i nic! Te porady były wskazywane już wcześniej, niestety bez oczekiwanych efektów. Żądam przywrócenia starego widoku lub informacji kiedy ten "test" się zakończy. Ciekawostką jest fakt, że nie wszyscy mają "zmieniony" wygląd, widziałem na własne oczy w 2 firmach sprzedających na Allegro STARY UKŁAD, ja też tak chcę!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@la_nika czy jest taka możliwość, żeby Allegro zdecydowało się na jedną wersję stylistyczną widoku zakładki „Moje oferty”. Po wyczyszczeniu historii przeglądarki znowu mam stary wygląd z belką po lewej stronie. Już zaczęłam się przyzwyczajać do nowej wersji, a tu taka niespodzianka. 😁

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

zmień przeglądarkę - ja używam Microsoft Edge 89.0 i lewa belka zniknęła również, za to w przeglądarce Opera 74.0. ciągle jest..

oznacz moderatorów