anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

MOJE OFERTY - lewa belka zniknęła

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Czy tylko u mnie zniknęła lewa belka w zakładce moje oferty ?

Jest jakiś sposób by to przywrócić ?

 

z góry dziekuje za odpowiedz

oznacz moderatorów
96 ODPOWIEDZI 96

e_Dywaniki
#7 Wielbiciel#

Witam, 

 

Od dnia wczorajszego zmienił mi się wygląd całego allegro. Głównie przez to że zawsze po lewej stronie miałem MENU wszystkich opcji i mogłem szybko zmieniać zakładki. Od wczoraj wszystko mam na górze nad ofertami, i gdy najadę na daną opcje to rozwija się okienko. Czy można wrócić lub zmienić na ustawienia jakie prędzej miałem ? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@e_Dywaniki tak zmień na mniejszy monitor 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

e_Dywaniki
#7 Wielbiciel#

Przykład MENU które mam od wczoraj. Zawszę Menu miałem po lewej stronie i było stałeZrzut ekranu 2021-02-17 211759.jpg

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@e_Dywaniki nie widzimy zdjęć za świeży jesteś 😄 wiem jak wygląda strona / menu, jest responsywan więc na małym ekranie masz po lewej a na dużym na górze rozwijane 🙂

Nic nie zrobisz tak już zostanie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

asart76
#7 Wielbiciel#

Też bym chętnie wróciła do poprzedniej wersji.

oznacz moderatorów

Prestiqua
#8 Zapaleniec#

Dodajcie możliwość włączania menu z lewej strony lub na górze. Dodając klawisz który będzie tym sterował (będzie to zapewne wymagało przeładowania strony żeby szkielet html się załadował nowy no ale da się).

Ewentualnie menu boczne z lewej w formie pływającego menu wysuwanego na żądanie przyciskiem na stronie (dodatkowe dane do załadowania przy przeglądaniu strony, tylko że dziś struktura strony i jej stałe elementy zapisują się na pc więc co za różnica).

W obydwu przypadkach jest to kwestia kilku linijek nowego kodu.

A jak już naprawdę wam się nie chce to przycisk / opcję "Widok kompaktowy" przywróćcie.

oznacz moderatorów

tygrys1311
#7 Wielbiciel#

Popieram obecne rozwiązanie jest tragiczne , nie da się wejść w Allegro bez nerwów i przekleństw .

Po co zmieniać coś co działało idealnie , pewnie jakiś nadgorliwiec chciał się wykazać !!!

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

Wyczyść, zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80340374 Nowa nawigacja w Moim Allegro wyświetla się u Ciebie w górnej części strony, pod nagłówkiem:

Moje Allegro.png

Taki widok jest dostępny u części użytkowników Allegro, ale ma możliwości, aby przywrócić u Ciebie starą wersję, z belką po lewej stronie. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

monte1133
#10 Popularyzator#

Nawet nie myślicie o tym, żeby belkę po lewej stronie usuwać, bo to g*wno na górze, jest tragiczne i nieintuicyjne. Wymaga za dużo klikania.

oznacz moderatorów

marus_pl
#9 Pomysłodawca#

Popieram 🙂

oznacz moderatorów

cFiat
#11 Animator#

Jak to zmienić aby było normalnie bo teraz jest po prostu gorzej i dłużej !

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  Czy można to jakoś samemu zmienić? Teraz nawigacja trwa zdecydownie dłużej...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Na stałe nie, możesz spróbować czyszczenia ciastek, ale nie gwarantuję, że to zadziała. Ten widok to zmiana, która jest aktualnie w fazie testów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ola powiedz plizzz że to nie ten sam zespół co wprowadził "Ukryj-bez Odkryj"....😮

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Specjalnie dla Ciebie to sprawdziłam i odpowiedź brzmi: nie, to nie ten sam zespół 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ You made my day 😊

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

rome-51
#1 Nowicjusz#

nie mam na ekranie po lewej stronie całego panelu Allegro - jak go przywrócić

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów