anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Muszę zrobić zwrot pieniędzy.

ineessa
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry 
  • Kupujący zrezygnował z zakupionego towaru. I prosi o zwrot pieniędzy. Nie umiem tego zrobić. Towar został wysłany przez moją pomyłkę zamiast kurierem to poczta Klient twierdzi ze przesyłka do tej pory nie dotarła Niestety przesyłka bez potwierdzenia odbioru Kiedy zrobić zwrot Teraz czy jak przesyłka wróci do mnie Proszę o pomoc
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

Monitoruj przesylkę tu-https://emonitoring.poczta-polska.pl  za pomocą jej numeru . Jeśli status zmieni się na ,, zwrot do nadawcy,, możesz zlecić zwrot wpłaty ,nie wcześniej ..

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@ineessa Rada na przyszłość- wysyłaj tylko za potwierdzeniem odbioru. Teraz kasę trzeba oddać, czy paczka wróci do ciebie czy nie. Nie udowodnisz że klient paczkę odebrał.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pulkownik66 W życiu niczego nie wysłałam za potwierdzeniem odbioru! Po co???

Ula

Ula
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

WREDZIA-W1  pulkownik66 miał chyba na myśli przesylkę rejestrowaną z numerem nadania ,

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@WREDZIA-W1 To przynajmniej paczkę rejestrowaną w systemie, tam też masz czy klient odebrał czy nie. A ważne dokumenty do jakiejś instytucji- to ja w życiu nie wysłałem, bez potwierdzenia odbioru.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Ważne dokumenty jak najbardziej. Inne rzeczy niekoniecznie, bo to dodatkowe koszty.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zwrot wpłaty robi się tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71...

Jeśli to Allegro Lokalnie, musisz pieniądze wypłacić na własny rachunek bankowy i oddać kupującemu na jego konto bankowe zwykłym przelewem. Środki powinno się zwrócić niezwłocznie - jeśli to przesyłka nierejestrowana, może do Ciebie nigdy nie wrócić. Nie wysyłaj tą metodą.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@ineessa Wysłałaś przesyłką rejestrowaną (paczka, list polecony), czy zwykłą?

Ula

Ula
oznacz moderatorów