anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na co zwrócić uwagę podczas wystawiania wielu aukcji jednocześnie platformy Sky-Shop?

Sklepup2
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam wszystkich.

Jestem w trakcie wystawiania aukcji jak w tytule. Już podczas prób otrzymałem od Allegro maile, że połączono kilkadziesiąt aukcji z produktami z katalogu oraz ,że cześć moich aukcji jest usuniętych bo wprowadzają w błąd klientów. Sprawdzając je odkryłem, że dodano mi jakieś dziwne zdjęcia, których nie miałem wcześniej.

Usunąłem wiec wszystkie i ponownie wystawiłem na Allegro cały asortyment, ale datę rozpoczęcia ustawiłem na 22-10-2022. Jest to wszystko jako,, szkic'' w moim sklepie. Pytanie jak na wstępie: Jak to wszystko sprawdzić czy jest OK? Jest tego prawie 9 tys. sztuk...

Pozdrawiam i liczę na podpowiedź. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklepup2 wystawiałeś je przez aplikację Sky-Shop? 
Przykro mi, ale jeśli tak to nie będę mogła pomóc i w tej sprawie koniczny będzie kontakt z wydawcą tej aplikacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sklepup2
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Po kontakcie z Sky-Shop doszedłem do wniosku, że muszę ponownie wystawiać oferty ale pogrupowane, posegregowane itp. w mniejszych ilościach by w formularzu mieć szansę na poprawne opisy....chyba to jest jedyne wyjście ale na początku jest bardzo dużo do ogarnięcia...ok.10 k asortymentu....Wystawianie masowe to błąd ... pozdrawiam i  idę po kawę albo yerba mate, długa noc przede mną😀

oznacz moderatorów