anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie przesyłki inpost

redaktormaj
#7 Wielbiciel#

Przy opłaconych zamówieniach w zakładce Akcje zniknęło mi Nadaj paczkę inpost. Czy to awaria czy "ulepszenie"? 🙂

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@redaktormaj Przy wybranym zamówieniu w zakładce Zamówienia powinien wyświetlić się przycisk "Akcje", a następnie "nadaj paczkę Allegro InPost". Wyczyść proszę pliki cookies, spróbuj przejść do Managera Paczek przez inną przeglądarkę.
Jeśli problem wciąż będzie występował, prześlij mi zrzut ekranu i zgłoszę to do działu technicznego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

redaktormaj
#7 Wielbiciel#

Korzystam zawsze z chroma, spróbowałem na firefoksie - to samo. Na innym komputerze też. Po wybraniu "Akcje" od góry mam: Numery przesyłek - Faktura - Notatka - Poproś o dopłatę - Płatności - Zwróć wpłatę - Zwrot prowizji.

Tej pierwszej od góry opcji - Nadaj paczkę Allegro InPost - nie ma

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@redaktormaj A jaką formę dostawy wybrał kupujący? 

Wyślij mi proszę zrzuty ekranu i numer zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

redaktormaj
#7 Wielbiciel#

Niestety nie umiem na tym macu. Wszystko jest jak piszę, wybrał paczkomat inpost i opłacił. Popsuło wam się to, że nie ma nadaj paczkę inpost w podmenu Akcje

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@redaktormaj Aby pojawiła się opcja "nadaj paczkę Allegro InPost" kupujący musi wybrać formę dostawy Allegro Paczkomaty InPost. Płatność za zamówienie musi być zakończona.

Przykro mi, ale nikt inny nie zgłaszał takiego problemu. Zrzut ekranu na Macu zrobisz kombinacją klawiszy shift + command + 3. Podaj mi również numer tego konkretnego zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

redaktormaj
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2021-12-02 o 19.48.50.png

oznacz moderatorów

redaktormaj
#7 Wielbiciel#

To znaczy ja sobie radzę "wchodząc bokiem" czyli loguję się na konto allegro i potem bezpośrednio na managera paczkomatów i loguję się przy pomocy allegro ale to jest mniej wygodne

oznacz moderatorów

redaktormaj
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2021-12-02 o 19.54.09.png

oznacz moderatorów

redaktormaj
#7 Wielbiciel#

Tu jest z mojego drugiego konta, jest to samo. Nadaj paczkę allegro inpost jest wyrzucone z podmenu Akcje i pokazuje się tylko raz. Potem znika i nie ma go ani w głównym menu ani w podmenu Akcje

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@redaktormaj Dziękuję Ci za zrzuty ekranu. Zgłoszę tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@redaktormaj Przepraszam Cię za dłuższy czas oczekiwania. Był to chwilowy problem, już wszystko wróciło do normy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów