anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

naliczanie opłat za wysyłkę w smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
CandySox-pl
#8 Zapaleniec#

Dlaczego nalicz mi koszt wysyłki jeśli klient wybiera wysyłkę mini kurier inpost w smarcie ?

klient nie płaci za transakcję bo przekroczył 100 zł a ja za wysyłkę płacę. Czy koszt wysyłki nie powinien być 0 zł dla kupującego i dla sprzedającego?

Jak mam zrobić aby tak było ?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
mdrogeria
#21 Demiurg#

ile ci naliczyli ?

oznacz moderatorów
CandySox-pl
#8 Zapaleniec#

Klient zapłacił 0 zł ja nadając paczkę przez zintegrowany inpost zapłaciłam 10,95

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

a allegro oddało ci 8 , czyli gra

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Nic nie zrobisz, przy kurierze ze smartem, kupujący nie płaci za wysyłkę, Ty za inpost dostajesz od Allegro 8zł, resztę pokrywasz z własnej kieszeni jako "rabat dla kupującego". 😉

DarkStoorM_0-1593093314109.png

 

oznacz moderatorów
CandySox-pl
#8 Zapaleniec#

Ale a jaki sposób mi to Allegro rozliczy jak ja zapłaciłam na inpośccie automatycznie to nadając 10,95 zł

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

W taki sposób, że po prostu dostajesz mniej za przesyłkę. Nie jest tak jak przy paczkomatach, że dostajesz 0zł i za 0zł nadajesz.

Jedyną różnicą jest to, że dopłacasz 2,95zł. Tego nie będzie w rozliczeniach z Allegro

oznacz moderatorów
CandySox-pl
#8 Zapaleniec#

Chciałabym żeby tak był jak piszesz ale niestety u mnie jest inaczej,

Nadaje paczkę przez zintegrowany inpost z allegro i tam jest opcja "opłać" i albo jest 0 jak jest darmowa wysyłka w smarcie a w tym wypadku było opłać 10,95 i tyle ściągnęło mi z konta. Wiec nie dopłacam różnicy jak piszesz tylko całą wysyłkę. Chyba, że ma coś źle ustawione w dostawach..

oznacz moderatorów
CandySox-pl
#8 Zapaleniec#

czy rozwiązaniem będzie kwestia, że mam ustawioną darmową dostawę od 120 zł a klient zakupił za 140 zł i pewnie wtedy allegro nie zwraca tej różnica za smarta ?

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

A, no to wszystko zmienia, wtedy Ty pokrywasz wysyłkę

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@CandySox-pl Płacisz Inpostowi całość, ale Allegro zwróci Ci 8 zł, więc w rzeczywistości zapłacisz  2,95.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
CandySox-pl
#8 Zapaleniec#

nawet jak mam ustawioną darmową wysyłkę przy kwocie 120 zł  a klient zapłacił 140 zł ?

oznacz moderatorów
CandySox-pl
#8 Zapaleniec#

widzę, że temat przestanie mieć znacznie gdyż od 1 lipca mini kurier inpost nie łapie się już w smarta 😞

trochę słabo

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@CandySox-pl "This is Sparta!", nie ma smarta😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
CandySox-pl
#8 Zapaleniec#

🤣😋

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@CandySox-pl  Jeżeli ustawiasz darmową wysyłkę od X zł, to koszt wysyłki Ty pokrywasz. Ale faktycznie, inpostu nie będzie, więc zostaje jeszcze pocztex. Tu pokrywasz więcej, bo 4zł (poniżej ustalonej przez Ciebie kwoty do darmowej wysyłki) 😉

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Jak masz darmową, to Ty płacisz w całości,

oznacz moderatorów