anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

naruszenie rehulaminu

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

Sytuacja z ostatniego miesiąca- 3 upomnienia. Wystawiłam sobie aukcję kilka miesięcy temu, łączę wszystko z katalogiem produktów. Dodam tylko, że jest to jeden z moich najlepiej sprzedających się przedmiotów. Wstaję rano, a tam czeka na mnie kolejne -20 punktów i usunięta jedna aukcja z informacją. 

""Opis i/lub tytuł Twojej oferty zawierają informacje, które nie dotyczą oferowanego przedmiotu. Możliwe też, że nie wszystkie zdjęcia w Twojej ofercie przedstawiają sprzedawany produkt".

No więc piszę do obsługi o co chodzi. W odpowiedzi dowiaduję się, że umieściłam informacje o dostawie, warunkach odstąpienia i reklamacji w niewłaściwym miejscu.

I tak, początkiem tego miesiąca moje konto było sprawdzane pod tym kątem ( w innej sprawie) i pracownik Allegro wskazał jedynie, że wymagają zmiany dane kontaktowe, które znalazły się w nieodpowiednim miejscu. Oczywiście zostało to niezwłocznie poprawione. 

Podstawowe informacje o gwarancji i reklamacji i zwrotach znajdowały się w odpowiednich zakładkach. Natomiast swój regulamin sprzedaży zamieściłam w zakładce O sprzedającym. Jego treść rozszerzała zawarte w poszczególnych zakładkach informacje. Czy to stanowiło naruszenie regulaminu. Zwłaszcza że jako postawę usunięcia aukcji podano zupełnie inna przyczynę? Gdzie mogę wstawić swój regulamin, jeżeli nie może on być w tym miejscu>

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@homesay-pl, regulamin Twojego sklepu może znaleźć się w zakładce O sprzedającym. Jego treść warto zweryfikować z nami. Pomoże to uniknąć ewentualnych naruszeń.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób to zrobić?? Tak jak już pisałam w przeciągu ostatniego miesiąca sprawdzało go dwóch pracowników i za każdym razem zostały odjęte mi punkty za naruszenie regulaminu

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@homesay-pl, z tego, co widzę, ostatnie upomnienie z 19 września dotyczyło napisów na grafikach (chodziło o ofertę 12178979948). Z kolei upomnienie z 1 września dotyczyło wykorzystania materiałów innego sprzedającego.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

Jakie napisy na grafikach? To już trzeci powód jaki otrzymałam w zakresie usunięcia tejże oferty. 

Proszę mi powiedzieć jak i z kim mogę zweryfikować treść regulaminu żeby nie było już żadnych niedomówień i nieścisłości.

 

oznacz moderatorów