anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywny komentarz wystawiony bezpodstawnie. Czy można go usunąć?

VAGmoto
#7 Wielbiciel#

KUPUJĄCY ZAKUPIŁ BŁOTNIK KTÓRY MIAŁ DELIKATNĄ WGNIOTĘ WIDOCZNA A ZDJĘCIACH. 

WYSTAWIŁ NEGATYWNY KOMENTARZ , CZY MOŻNA W TAKIEJ SYTUACJI POPROSIĆ ALLEGRO O ZWERYFIKOWANIE KOMENTARZA I EWENTUALNE GO USUNIĘCIE?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jak jest obiektywny i nie obraża to nie, zostaje dogadanie się z kupującym. Jak wiedział o tym przed zakupem nie powinien wystawiać negatywa, moje zdanie.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@VAGmoto Poprosić można ale nie licz, że ocena zostanie usunięta.
Jedyna opcja to dogadanie się z klientem.
Fakt - wgniotkę widać na pierwszy rzut oka ale dla własnego dobra w takich wypadkach warto w opisie oferty dodać zdanie "posiada niewielką wgniotkę" - nic to nie kosztuje a może zaoszczędzić wiele problemów 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@VAGmoto słabe te zdjęcia , po mojemu klient ma rację ,, stan widoczny na zdjęciach ,, to nie jest wystarczajacy opis , takie defekty jak wgniotki , otarcia należy opisać i udokumentować zdjęciem . Allegro nie usunie Ci oceny , pozostaje Ci dogadać się z klientem .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro może usunąć tylko jak komentarz narusza regulamin . Sprzedawca aby uniknąć takich negatywnych ocen powinien zaznaczyć w opisie wszelkie defekty ,zwłaszcza te które są słabo widoczne na zdjęciach. Najlepszym rozwiązaniem pozostaje dialog z klientem ,bo tylko on może taki komentarz usunąć (i wystawić inny).

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@VAGmoto @mdrogeria słaby jestem w motoryzacji i mechanice, ale ja, podobnie jak klient, nie widzę wgniotki. Przynajmniej nie widzę wyraźnie. 

oznacz moderatorów