anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wygenerować etykiety inpost.

zosia_58
#8 Zapaleniec#

Mam problem z wygenerowaniem etykiety zakupionego produktu na allegro lokalnie. Po wybraniu wielkości przesyłki i kliknięciu na przycisk wygenerowania etykiety pojawia mi się kręcące kółko a później ponownie przycisk do wygenerowania. Jak temu zaradzić? Próbowałem na dwóch różnych przeglądarkach i aplikacji mobilnej.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zosia_58 Spróbuj proszę wyczyścić pliki cookies i pamięć podręczną w swojej przeglądarce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zosia_58
#8 Zapaleniec#

Dalej nic, ten pomysł nie pomógł.

Kupujący nie ma kodu kraju w numerze telefonu, może to przez brak +48, w moim numerze jest.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zosia_58 Nie, to nie powinno stanowić problemu. Prześlij mi proszę zrzut swojego ekranu wraz z widoczną datą i godziną oraz napisz na jakich przeglądarkach próbowałaś wygenerować tę etykietę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zosia_58
#8 Zapaleniec#

Bez nazwy-1.jpg

Testowane na Firefox, edge, chrome i apki na system android. Po kliknięciu na żółty przycisk generowania następuje "tworzenie etykiety" i powrót do żółtego przycisku.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zosia_58 Jako nadawca wpisałaś niepoprawny kod pocztowy. Dla Twojego adresu poprawny kod to 46-020, a nie 45-297. Spróbuj go proszę zmienić i daj znać, czy to pomogło 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zosia_58
#8 Zapaleniec#

Udało się, dzięki! 

oznacz moderatorów