anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zobaczyć swoich ofert

Rupert207
#8 Zapaleniec#

Od wczoraj wchodząc w zakładkę moje oferty nie pokazuje nic żadnych opcji pokazania ofert nie mogę nic zrobić edytować itd. proszę to naprawić bo już powoli te wasze zmiany są irytujące, przeglądarka jest czyszczona na bieżąco (system XP przeglądarka Firefox)

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

mdrogeria
#21 Demiurg#

zmień przeglądarkę 

oznacz moderatorów

Rupert207
#8 Zapaleniec#

To jest kwestia ich przeprowadzonych zmian, ale przy takich opcjach jak oferty powinno to śmigać na każdym systemie i przeglądarce bez różnicy od tego mają informatyków moderatorów żeby się z takimi sprawami uporać.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

I system

oznacz moderatorów

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

mam dokładnie to samo od wczoraj jestem w kontakcie z Allegro na razie standardowo- wyczyść ciasteczka, historie itp itd a ponieważ weekend więc nikt z działu technicznego nic z tym nie zrobi natomiast dla wszystkich odpowiadających i doradzających "zmień przeglądarkę" system i Bóg wie co jeszcze to uprzejmie informują ze podczas mojej 16 letniego pobytu na allegro w ciągu bodajże ostatnich paru lat zmieniałam przeglądarkę z Internet Explorera na Chromme a potem na Firefoxa. wszystko "dzięki" kolejnym wspaniałym pomysłom i udoskonaleniom Allegro bo inaczej nie dało się pracować.Tak, wiem są jeszcze inne przeglądarki ale czy naprawdę praca na Allegro ma polegać na ciągłym śledzeniu zmian  technicznych Allegro  co tam nowego wykombinowano w wymogach technicznych dla Sprzedających???? Ludzie ogarnijcie się w tym Allegro, przecież to my sprzedający zarabiamy na wasze wypłaty grzecznie zanosząc do miesiąc kasę z prowizji! ze sprzedaży a jak nie możemy się dostać do naszych ofert i nie jesteśmy w stanie nic wystawić to nie sprzedajemy nie zarabiamy i nie płacimy prowizji- no chyba bardziej łopatologicznie się nie da tego wytłumaczyć!!!!

oznacz moderatorów

Rupert207
#8 Zapaleniec#

Oczywiście że tak ja jestem z nimi od 14 lat były zmiany ale nie takie które blokują sprzedaży wgląd do swojej oferty jej edycję przecież to jest podstawa takiego serwisu żeby sprzedawca sprzedawał a nie miał problem bo coś nie działa bo coś jest w testach bo coś zmieniliśmy ale nie sprawdziliśmy tego w realu. Allegro prosimy pilnie o ogarnięcie tematu bo nas blokujecie nas sprzedających.

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@Rupert207 

Kup porządny komputer z Windows 10 i zapomnisz o takich problemach!

Że też ludzie mają jeszcze W XP? 😄

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

Rupert207
#8 Zapaleniec#

Problem to nie jest w sprzęcie wszystko działa poza sprawdzeniem swoich ofert na allegro edycji itp. i to działało było wyświetlane w czw. jeszcze było ok. w pt. coś porobili.

oznacz moderatorów

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

mają! a to chyba nie miejsce na ironiczne docinki tylko na merytoryczne  pomocne uwagi!

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

U mnie ten sam problem i tylko z zakładką Moje oferty. Wczoraj działała.

Pisałem do All, zobaczymy co odpiszą🤔

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Allegro pytasz, zapytaj królowej.😂

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Twoje oferty wyświetlają się innym użytkownikom, a to że Ty ich nie widzisz, no cóż sam u siebie nie będziesz kupował, to po co masz je widzieć 😀 I wiesz o tym, że wystawiłeś oferty na Allegro Lokalnie, a nie na Allegro. 

2021-05-29 (3).png

oznacz moderatorów

Rupert207
#8 Zapaleniec#

Czy pisałem o allegro lokalnie tam jest wszystko ok na allegro jest problem

oznacz moderatorów

chemik1981
#7 Wielbiciel#

U mnie tak samo. Nie wiem czy od piątku, ale w sobotę już tak było. Napisałem maila i dostałem odpowiedź, która w sumie nic nie wniosła - wyczyścić przeglądarkę, sprawdzić na innym urządzeniu. Wyczyszczenie przeglądarki nic nie dało. W telefonie wszystko działa normalnie czyli mam z tego wnioskować, że wina leży po mojej stronie? Postanowiłem to przeczekać. Do mojego powrotu po wakacjach może "samo" się naprawi 😉 . Na szczęście nie żyję z Allegro i nie muszę tu sprzedawać, a pozostałym współczuję.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

chemik1981
#7 Wielbiciel#

Dzięki, ale nie mam Windowsa. Działa u mnie logowanie i wszystko poza tym jednym ale jakże istotnym elementem.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@chemik1981 Z ciekawości - cóż to za OS i przeglądarka, że nie działa?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

chemik1981
#7 Wielbiciel#

Linux + ... Firefox oczywiście

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@chemik1981 Przed chwilą sprawdziłem to na Debianie 10.9.0 w wersji Live (akurat to miałem pod ręka i mi się przypomniało) i Firefoksie 78.8.0esr - działa bez problemów.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów