anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymuje żadnych wiadomości od allegro na e-mail

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dziuniu1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czy coś się zmieniło z wiadomościami od allegro, dzisiaj od godziny 9 rano nie dostaliśmy żadnego maila a zamówień od tej pory zarejestrowaliśmy kilkanaście

oznacz moderatorów
96 ODPOWIEDZI 96
AUTO-NADGOB
#7 Wielbiciel#

IMG_1260.jpeg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AUTO-NADGOB dziękuję za Twoje zgłoszenie, zabezpieczyliśmy to konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

Zauważyłem, że od kilku dni nie przychodzą mi na mejla powiadomienia o kończących się obserwowanych licytacjach. Czyli nadal coś jest nie tak.

Zatem wołam (kolejność przypadkowa)😉
@_HolaOla_
@nat_not
@cloudcloud

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@Knowhere  jeśli to poważna sprawa to raczej nikt nie odpowie. Na nasz post o naliczaniu opłat za smarty do rachunku allegro od dwóch dni nikt się nie wypowiedział. Cisza jak makiem zasiał 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere z tego, co wiem to wszystko jest ok. Daj mi proszę znać, czy problem nadal występuje.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@cloudcloud Problem cały czas jest, w ogóle nie przychodzą powiadomienia o kończących się obserwowanych licytacjach (bo że KT nie przychodzą, to raczej normalne). Zauważyłem to jakoś przedwczoraj, gdy przegapiłem pierwszą z aukcji. Wczoraj kolejną. Dziś trzy (które akurat mam w obserwowanych z ciekawości).
Powiadomienia w ustawionych mam włączone, w spamie nic nie ma.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere przesłałam zapytanie, dam znać, gdy czegoś się dowiem 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

*w ustawieniach

@cloudcloud Dzięki, w takim razie czekam na info;]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere z góry jednak proszę Cię o cierpliwość 🙂 - w kontakcie.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@cloudcloud I jak tam, coś już wiadomo? Gdyż nadal nie otrzymuję powiadomień mejlowych o kończących się licytacjach. Nawet dla pewności wyłączyłem i włączyłem globalne powiadomienia w obserwowanych ofertach (bo jak coś nie działa, to podobno wystarczy w to walnąć😛), ale niczego to nie zmieniło.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Nasz dział techniczny sprawdził to i z naszej strony wszystko działa prawidłowo. Powiadomienia są normalnie wysyłane, więc jeśli nie otrzymałeś wiadomości o jakiejś konkretnej ofercie, poprosimy o jej numer. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Od kilku dni po kolei każda licytacja jak leci, nawet gdy moje dodałem do obserwowanych, to też nie doszły powiadomienia mejlowe o tym, że kończą się za pół godziny. Zaczęło się to dziać mniej więcej od czasu, gdy w zeszłym tygodniu coś padło z powiadomieniami (nt. czego któraś z Was, moderatorek, założyła temat).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Z jakiej poczty korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ interia (od razu nadmienię, że w spamie nic nie ma, bo najpierw to ten filtr antyspamowy musiałby w ogóle działać😂)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere A masz tam jakieś inne foldery, gdzie te powiadomienia mogłyby trafić? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nope, wszystko zasysa się na kompa przez TB.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Niestety potrzebujemy więcej szczegółów, dlatego podaj mi proszę przykładowe obserwowane oferty, w których chciałeś otrzymać powiadomienia. Nie muszą być wszystkie, ale potrzebuję co najmniej 3-5. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Masz może dostęp do zakładki obserwowane/zakończone na moim koncie?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Ja nie, ale jeśli nie chcesz tych numerów podawać publicznie, możesz je wysłać na spolecznosc@allegro.pl 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Wysłałem Ci te nr-y via centrum wiadomości.

Spostrzeżenia:

  • nie dochodzą mejle o kończących się obserwowanych licytacjach (zarówno czyichś, jak i moich); jak mniemam nie docierają też powiadomienia o obniżeniu ceny i ponownym wystawieniu zakończonych obserwowanych ofert
  • do momentu tych problemów, gdy odpisywałem na mejla (z poziomu klienta pocztowego) np. "Allegro Finanse - Kupujący wybrał sposób zapłaty i dostawy w ofercie", to taka wiadomość pojawiała się również w centrum wiadomości; dosłownie pół godziny temu słałem wiadomość do klienta i nie dość, że nie pojawiła się w centrum wiadomości, to po chwili dostałem zwrotkę z serwera pocztowego o niedostarczeniu poczty z komunikatem "host mail2.allegromail.pl[193.203.222.19] said: 554 5.7.1 Service unavailable; Client host [217.74.65.155] blocked using bl.spamcop.net; Blocked - see https://www.spamcop.net/bl.shtml?217.74.65.155 (in reply to RCPT TO command)" - ktoś z Waszych techników grzebał coś ostatnio w konfiguracji Waszego serwera poczty (bo jeśli tak, to chyba nieco przesadził)? Bo to jest albo coś w allegro, albo coś w interii. Tak czy owak allegro, jako duża firma, szybciej się z interią dogada niż taki mały żuczek jak ja. A pewnie nie tylko ja, mając podpiętą do allegro skrzynkę interii, mam ten problem.
  • mejle o nowych obserwowanych wyszukiwaniach jak zazwyczaj przychodziło ok. 6 rano, tak teraz zaczęły już dolatywać ok. 10 (a kiedyś, dawno temu, przychodziły tuż po północy)

To chyba na tyle, jeśli o czymś sobie przypomnę, albo coś jeszcze się wydarzy, to dopiszę.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów