anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

niedziałający filtr "wymaga fv"

MAMY ROZWIĄZANIE!
Moliland
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Szukałam lupką, ale nie znalazłam podobnego wątku. A mianowicie, czy działa Wam filtr w zamówieniach od kupujących "wymaga FV", bo u mnie widnieją tylko do końca stycznia. Muszę na piechotę bez filtra znajdywać, kto chce FV, a do tego filtra się przyzwyczaiłam 🙂

Czy może zmieniono to tak, że dopóki niewystawione to widzę (bo tak możliwe że jest), a jak już wystawię i wprowadzę do systemu w allegro to już nie widzę... Ale te styczniowe widzę nawet wystawione... Czy to błąd, czy efekt nowych zmian w działaniu filtru?

dzięki za odp

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
annas14-firma
#16 Inspirator#

@Moliland U mnie działa na bieżące nie wystawione. Jak zmienię na Wysłane to pokazuje wszystkie już wystawione i wysłane. Wygląda że nie ma możliwości rozróżnienia wystawianych i nie. Chyba że to zależy od załączania faktur na Allegro, czego nie robię. Wysyłam w załączniku do wiadomości.

oznacz moderatorów
Moliland
#9 Pomysłodawca#

No ja wstawiam i sprawdziłam teraz, że jak wstawię fv to już ten filtr nie bierze tego pod uwagę, ale... tylko od lutego, wcześniejsze wstawione widać normalnie.

Teraz pytanie, czy to tak ma być...

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Moliland Możesz przesłać zrzuty ekranu z widokiem opisanej sytuacji? Dopytam odpowiedni zespół czy nie jest to błąd.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Moliland
#9 Pomysłodawca#

screen.png

oznacz moderatorów
Moliland
#9 Pomysłodawca#

Po kliknięciu na filtr nie widzę zakupów z lutego, jeżeli już wstawię FV, a chciałabym mimo wszystko widzieć je pomimo iż załączyłam FV

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Moliland Przepraszam, że musiałaś długo czekać na odpowiedź. Zmieniliśmy działanie tego filtrowania. Obecnie po jego wybraniu zobaczysz tylko zamówienia, do których nie dodałaś pliku z fakturą. Zgłoszona sytuacja nie jest więc błędem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
masterdog_pl
#8 Zapaleniec#

@nat_not  w sumie to bardzo dobra zmiana. Tylko wypadałoby uwzględnić starsze zamówienia. Tak, żeby filtr pokazywał aktualną liczbę zamówień do których trzeba dodać fv. A w obecnej postaci, po włączeniu filtra widać aktualne zamówienia do których trzeba dodać FV ( i tak powinno być) oraz stare, zrealizowane zamówienia (prawdopodobnie realizowane przed zmianą działania filtra) do których już jest dodana FV. Fajnie byłoby to zmienić 😀

oznacz moderatorów
Moliland
#9 Pomysłodawca#

No właśnie też mnie to zdziwiło. Bo kiedyś na szybko musiałam znaleźć poprzednią FV z allegro, bez szukania na piechotę, bez dostępu do programu do faktur, i tak szybciutko mogłam to znaleźć, a teraz trzeba przewijać.

No ale takie sytuacje to raczej rzadkość, trzeba przyzwyczaić się do nowego działania, wejdzie szybko w krew. Dobrze, że już wszystko jasne

oznacz moderatorów