anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nierozwiązana dyskusja - stracony SS i co dalej ?

Auto_Elektronik_
#7 Wielbiciel#

Witam.

Jak długo nierozwiązana dyskusja będzie psuć mi możliwość posiadania SS ?

Sytuacja kuriozalna - Jakiś chińczyk kupił coś, po pewnym czasie założył dyskusje bo nie dostał towaru. - to coś wróciło do nas jako "zły adres" 

Na pytanie czy adres jest prawidłowy odpowiedział w dniu gdy allegro zapytało czy problem został rozwiązany - i od razu oznaczył jako "nierozwiązana".

Towar wysłałem ponownie - od tamtej pory Pan chińczyk nie odpowiada, dyskusja trwa dalej. 

Dzwoniłem nawet - ale nie idzie się zrozumieć 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Auto_Elektronik_ ale jedna nierozwiązana dyskusja nie zabiera SS musisz mieć coś więcej nie tak 😞

  • Nie więcej niż 0,02% dyskusji zakończonych jako nierozwiązane w stosunku do wszystkich transakcji z ostatnich 30 dni. Z zastrzeżeniem, że łączna liczba nierozwiązanych dyskusji z ostatnich 30 dni nie może przekroczyć 20. Nierozwiązane dyskusje liczymy w następujący sposób - udział procentowy zaokrąglamy do drugiego miejsca po przecinku.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Auto_Elektronik_
#7 Wielbiciel#
Nierozwiązane dyskusje:0,55%
Zdecydowana większość sprzedawców dba o to, żeby szybko i sprawnie rozwiązać każdą dyskusję. Na 181 transakcji z ostatnich 30 dni, masz aż 1 nierozwiązaną dyskusję. Kliknij w znak zapytania i zobacz, jak możesz to poprawić.
Chcesz wiedzieć, które dyskusje miały negatywny wpływ na Twój wynik w tej kategorii? Zobacz zestawienie
-120 / 10
Nieakceptowalny
Aż 99% sprzedawców ma więcej punktów od Ciebie. To bardzo słaby wynik.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Auto_Elektronik_ po miesiącu jeśli Ci się znów coś nie przytrafi możesz się starać o przywrócenie SS , weryfikacja trwa ok 2 tygodni . Nic nie zrobisz .

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Nie ma to jak stracić SS na grudzień przez złośliwość ludzką, współczuje

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Adekpol to tylko znaczek ,, zapomnij .

oznacz moderatorów