anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nierozwiązana dyskusja

MAMY ROZWIĄZANIE!
dario381
#10 Popularyzator#

Witam, czy kupujący ma cały czas możliwość zakończenia dyskusji?

Chodzi o to, że wysłałam prośbę o zakończenia dyskusji, w odpowiedzi dostałam od kupującego, że problem został pomyślnie rozwiązany..., ale dyskusja cały czas ma status w "toku".

Nie wiem co nie tak zrobił kupujący? Napisałam do kupującego, czy mam możliwość zakończenia dyskusji, to znowu odpisał "wszystko w porządku....polecam:)

Dyskusja została rozpoczęta 21 dni temu, myślałam że Allegro po 14 dniach jakoś spróbuje to zakończyć? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Rad-Stol
#12 Orędownik#

to poproś w dyskusji allegro o zakonczenie na podstawie oswiadczenia kupujacego lub napisz kupujacemu instrukcje jak prawidlowo zakonczyc dyskusje

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Po 44 dniach Dyskusja zostanie automatycznie zamknięta jako rozwiązana.

oznacz moderatorów
dario381
#10 Popularyzator#

@Rad-Stol, @xyz96, Dziękuję wam. Tylko odpowiedzcie jeszcze, czy ten kupujący ma tą możliwość zakończenia, bo nie wiem jak to wygląda od strony kupującego?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ma taką możliwość, nawet Allegro zachęca do tego podsuwając odpowiedni przycisk.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/ramy-czasowe-dyskusji-85Y7X9bxEs2

oznacz moderatorów
dario381
#10 Popularyzator#

To mnie najbardziej interesowało, bo nie wiedziałam czy po prośbie nie zniknęła opcja zakończenia... Dziękismile

oznacz moderatorów