anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe konto firmowe po zablokowaniu wcześniejszego

shoqenstore
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam zablokowane konto firmowe na allegro i ciężko coś z tym zrobić. Robiłem zwroty prowizji i allegro podejrzewa że pliki dowodowe czyli odstąpienia i załączniku przelewów były edytowane. Problem wynikł jedynie z mojej nieuwagi i źle wypełnionych wniosków. Czy gdy założe nowe konto firmowe allegro znowu je zablokuje czy bedzie w pełni legalne? Utrzymuje się dzięki allegro i nie stać mnie na taki przestuj. Pojawiła się również informacja: Zablokowana sprzedaż Sprzedaż na Twoim koncie jest obecnie zablokowana. Powodem mogą być nieopłacone rachunki lub inne naruszenia Regulaminu. Aby odblokować możliwość sprzedaży, ureguluj zaległe płatności lub skontaktuj się z nami. Wszystkie rachunki oplacałem na czas więc nie rozumiem tej wiadomości.

Nie mogę również znaleźć informacji w jakich godz pracuje allegro gdyż od wczoraj od 17.59 nie dostałem odpowiedź na maila w sprawie blokady.

Pomoże ktoś?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@shoqenstore Założenie każdego nowego konta będzie traktowane jako naruszenie regulaminu. Nie rób tego bez zgody Allegro bo zablokują "na amen". Jedyne co możesz zrobić to pisać do skutku przez kontakt. Tylko wypełnienie poleceń Allegro da Ci możliwość odblokowania konta. Niestety czasem to długo trwa...( np jeden email na jeden/dwa dni z odpowiedzią)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

shoqenstore
#7 Wielbiciel#

Rozumiem. To co mam zrobić? Allegro nalega abym wyjaśnił sytuację z tymi zwrotami które podobno podrobiłem. Wysłalem im to co chcieli jednak z niektórymi kupującymi nie moge się skontaktować aby to potwierdzili. Jest jakaś szansa na odblokowanie konta? A jeśli nie i mi zablokują to jaką karę mogę ponieść?

W jakich godz pracuje allegro na mailu?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

shoqenstore nowy NIP to jedyna droga do zalożenia nowego konta .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@shoqenstore Allegro blokuje każde powiązane konto(czasem nawet rodzinne), jak nie dojdziesz do porozumienia z nimi to tylko tak jak tu ci radzili, nowy NIP.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No tak, tak, nowy NIP - ja też powtórzę 🙂

I dodam coś jeszcze, nowy NIP może nie wystarczyć, Allegro sobie poradzi 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@shoqenstore jak można źle wypełnić wniosek o zwrot prowizji? Ten wniosek, jak na standardy Allegro, jest wyjątkowo prosty i czytelny.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pomogą Allegro w tym "sygnaliści".😁

oznacz moderatorów